Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Cingöz Recai'nin galasına ünlü akını

Peyami Safa’nın polisiye roman karakteri Cingöz Recai yıllar sonra beyazperdeye döndü.

1/16

Kenan İmirzalıoğlu, Haluk Bilginer ve Meryem Uzerli’nin başrolü paylaştığı “Cingöz Recai Bir Efsanenin Dönüşü” için görkemli bir gala düzenlendi.

2/16

“Cingöz Recai Bir Efsanenin Dönüşü” filminin galası, önceki akşam Kanyon’da yapıldı. Yönetmen Onur Ünlü ile oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Haluk Bilginer, Meryem Uzerli, Musa Uzunlar, Serkan Keskin, Fatih Artman, Günay Karacaoğlu, Hakan Boyav, Ushan Çakır, Meriç Aral ve Boran Kuzum, gösterim öncesi basın mensuplarının karşısına çıktı.

3/16

Onur Ünlü, “Çok güzel bir film oldu. İnşallah ikincisini, üçüncüsünü de çekeriz” dedi.

4/16

Filmde Başkomiser Rıza karakterini canlandıran Haluk Bilginer ise “Umarız seyirci de çok beğenir. Ben de bu gece ilk kez seyredeceğim. Biz Onur’la ve Kenan’la çok çalıştık ama Meryem’ciğimle ile ilk defa çalıştık. İnşallah son olmaz” diye konuştu.Meryem Uzerli de Haluk Bilginer ve Kenan İmirzalıoğlu’yla çalıştığı için çok mutlu olduğunu söyledi:

5/16

“Haluk Bilginer’le bu filmde tanıştığım için Allah’a şükrediyorum. Kenan’la tanıştığım için de Allah’a şükrediyorum. Çok güzel bir kadro olduk. Her zaman böyle bir şans olmuyor hayatta. Çok özel bir film sizi bekliyor.”

6/16

Kenan İmirzalıoğlu’nun eşi Sinem Kobal, film için “Ekibiyle, fragmanıyla ve enerjisiyle harika bir film olduğuna inanıyorum. Setlerini ‘hayırlı olsun’ demek için bir kere ziyaret ettim, harika enerjileri vardı” dedi. Kobal, Birkan Sokullu’yla başrolü paylaştığı “Yüz Yüze” adlı yeni dizisi hakkında da konuştu: “Yeni projemiz oldukça iddialı. Silah ve yakın dövüş eğitimi aldım, çok yoğun çalışıyorum.”

7/16

8/16

9/16

10/16

11/16

12/16

13/16

14/16

15/16