Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Cristiano Ronaldo'ya tecavüz davası

Cristiano Ronaldo’ya kendisine tecavüz ettiği iddiasıyla dava açan ABD'li Kathryn Mayorga, yaşanan olayı ilk kez detaylarıyla anlattı.

1/10

Dünya futbolunun yıldız ismi Cristiano Ronaldo yüz kızartıcı bir suç ithamıyla karşı karşıya kaldı.

2/10

Kathryn Mayorga ismindeki ABD'li bir kadın, Alman basın organı Spiegel'e verdiği röportajda futbolcunun 2009’da Las Vegas’ta kendisine tecavüz ettiğini ve ardından sus payı olarak 375 bin dolar ödediğini ileri sürerek dava açtı.

3/10

Dokuz yıl önceki olayın bir otel suitinde gerçekleştiğini dile getiren 34 yaşındaki Mayorga’nın iddiasına göre Ronaldo kendisine tecavüz etti.

4/10

Yine kadının ifadesine göre gerçekleşen menfur hadisenin ardından yıldız futbolcu kendisine acı çekip çekmediğini sordu.

5/10

Bu soruları, futbolcunun ağzından gelen ilginç bir itirafın izlediği iddiası izledi. Buna göre Portekizli futbolcu Kathryn Mayorga’ya “Bir şekilde dizlerinin üzerine çöktü ve bana ‘Ben yüzde 99 itibarıyla iyi bir insanım. Ancak geri kalan yüzde 1’i bilmiyorum” dedi.

6/10

Cristiano Ronaldo hakkında ortaya atılan bu tecavüz iddiası bir buçuk yıl önce gündeme gelirken, o günden sonra dava açan Mayorga’nın ilk kez de konuyla ilgili suskunluğunu bozduğuna dikkat çekildi.

7/10

Mayorga ayrıca yaşananlardan dolayı ilkokul öğretmenliği işini bırakmak zorunda kaldığını söyledi.

8/10

Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro, forvet pozisyonunda oynayan Portekizli futbolcudur.

9/10

Portekiz millî takımın kaptanıdır.

10/10