Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Dizi setlerinde aşk yaşayan ünlü isimler

Bir çok oyuncu dizi setinde birlikte rol aldığı partneri ile aşk yaşıyor... İşte dizi setinde aşk yaşayan ünlüler..

1/26

Aşkı hep dizi setlerinde bulan ünlülerden biri Tuba Büyüküstün... Sonunda yine bir rol arkadaşıyla 'Gönülçelen' dizisinde birlikte kamera karşısına geçtiği Onur Saylak ile evlendi. Çift ikiz kız çocuğu sahibi oldu. İşte dizi setlerinde aşk yaşayanlar...

2/26

Tuba Büyüküstün - Bülent İnal/ Ihlamurlar Altında Büyüküstün, ilk başrolünü oynadığı 'Ihlamurlar Altında' dizisinde senaryo gereği inişli çıkışlı bir aşk yaşadığı Bülent İnal ile gerçek hayatta da birliktelik yaşadı.

3/26

Tuba Büyüküstün - Saygın Soysal/ Asi 'Ihlamurlar Altında'dan sonra 'Asi' dizisinde rol alan Büyüküstün, dizide üvey kardeşini oynayan Saygın Soysal ile aşk yaşamaya başladı.

4/26

Tuba Büyüküstün - Sami Saydan (Dizi yönetmeni)/ Asi Sonra da 'Asi' dizisinin ikinci sezonu devam ederken Büyüküstün'ün dizinin sanat yönetmeni Sami Saydan'la aşk yaşadığı ortaya çıktı. Herkes onların nişanlanmasını beklerken çift sürpriz bir şekilde ayrıldıklarını açıkladı..

5/26

Tuba Büyüküstün - Cansel Elçin/ Gönülçelen Büyüküstün, daha sonra 'Gönülçelen' dizisindeki rol arkadaşı Cansel Elçin ile yakınlığıyla gündeme geldi. Gece- gündüz birlikte görüntülenen ikili aralarında romantik bir ilişki olmadığını ileri sürdü.

6/26

Tuba Büyüküstün - Onur Saylak/ Gönülçelen Tuba Büyüküstün, son olarak yine aynı dizideki rol arkadaşı Onur Saylak ile el ele görüntülendi. Zaten çok geçmeden Saylak ve Büyüküstün ikiz bebek beklediklerini açıkladılar.

7/26

Birce Akalay - Murat Ünalmış/ Yer Gök Aşk Birce Akalay, 'Yer Gök Aşk' dizisindeki rol arkadaşı Murat Ünalmış'la 1 sene evli kalmış, aralarındaki aşkın bittiği gerekçesiyle boşanmıştı.

8/26

Birce Akalay - Sarp Levendoğlu/ Küçük Ağa Küçük Ağa' dizisinde evli bir çifti canlandıran Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay gerçek hayatta da evlendi. Dizide rol almaya başladıktan sonra aralarındaki ilişki aşka dönüşen ve evlilik kararı alan çift 6 ay önce nikah masasına oturdu.

9/26

Burçin Terzioğlu - Murat Yıldırım/ Fırtına Aşkları 2008`de birlikte rol aldıkları 'Fırtına' dizisinde başladı. Dizinin izleyenleri ve oyuncuların fanları onları birbirine çok yakıştırdı. İkili çok kısa bir süre sonra nikâh masasına oturdu. Mutlu bir evlilikleri vardı ve dedikodulara karışmamışlardı. Ancak 7 yıl evli kalan çift, boşandı.

10/26

Burçin Terzioğlu - İlker Kaleli/ Poyraz Karayel 7 yıllık evliliğin ardından, 'Poyraz Karayel' isimli dizide tanıştığı İlker Kaleli ile yeni bir aşka yelken açtı.

11/26

Deniz Çakır - Nihat Altınkaya/ Yaprak Dökümü Deniz Çakır ile 'Yaprak Dökümü'ndeki rol arkadaşı Nihat Alptuğ Altınkaya dizideki aşklarını gerçek hayata taşıdı. İkili dizideki ateşli sahneleriyle de çok konuşuldu.

12/26

Deniz Çakır - İbrahim Çelikkol/ İffet Deniz Çakır daha sonra 'İffet' dizisinde oynadığı İbrahim Çelikkol ile aşk yaşadı. Ama bu aşk da çok uzun ömürlü olmadı.

13/26

Deniz Çakır - Oktay Kaynarca/ Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Çakır'ın aşk defterindeki isimlerden biri de 'Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde birlikte oynadığı Oktay Kaynarca oldu.

14/26

Ancak bu aşk da çok uzun sürmedi. Hatta Çakır, ünlü oyuncuyla yollarını ayırdıktan sonra diziden de ayrılmak istedi. Ancak yapımcı tarafından ikna edilince kadroda kaldı.

15/26

Kenan İmirzalıoğlu - Zeynep Tokuş/ Deli Yürek Kenan İmirzalıoğlu da aşkını sette bulan ünlülerden biri. İmirzalıoğlu ilk olarak 'Deli Yürek'teki rol arkadaşı Zeynep Tokuş ile aşk yaşadı.

16/26

Kenan İmirzalıoğlu - Zeynep Beşerler/ Alacakaranlık İmirzalıoğlu, daha sonra da 'Alacakaranlık' dizisinde kardeşini oynayan Zeynep Beşerler'e gönlünü kaptırdı. Herkes onların evlenmesini beklerken çift ayrıldı...

17/26

Kenan İmirzalıoğlu - Cansu Dere/ Ezel İmirzalıoğlu Beşerler'den ayrılmasına sebep olarak 'Ezel'deki rol arkadaşı Cansu Dere ile yaşadığı ilişki gösterildi. Ancak İmirzalıoğlu ve Beşerler bunu yalanladı.. Tüm bunlar sadece söylenti olarak kaldı. İmirzalıoğlu, geçen yıl Sinem Kobal ile evlendi.

18/26

Halit Ergenç - Emel Çölgeçen/ Aliye Halit Ergenç, 'Aliye' dizisinin revaçta olduğu dönemde Emel Çölgeçen ile kısa bir birliktelik yaşadı. Çölgeçen ile Ergenç dizide agabey-kardeşi oynuyordu.

19/26

Halit Ergenç - Bergüzar Korel/ Binbir Gece Halit Ergenç hayatının aşkını da Binbir Gece dizisinin setinde buldu. Kısa süren evliliğinin ardından dizideki rol arkadaşı Bergüzar Korel'e aşık olduğu ortaya çıktı. Çift evlendi.. Ali ismini verdikleri bir bebekleri oldu.

20/26

Tolgahan Sayışman - Berrak Tüzünataç/ Elveda Rumeli Tolgahan Sayışman, önce Elveda Rumeli dizisindeki rol arkadaşı Berrak Tüzünataç ile aşk yaşadığı iddiaları ortaya atıldı.

21/26

İkili bu iddiaları önce yalanladı, birlikte görüntülenmekten kaçındı. Daha sonra da Tüzünataç, Nejat İşler ile birlikte olmaya başladı. Diziden ayrıldı. İşler ile bir dargın bir barışık ilişkisi de kısa süre önce sona erdi.

22/26

Tolgahan Sayışman - Serenay Sarıkaya/ Lale Devri Tolgahan Sayışman daha sonra 'Lale Devri' dizisindeki rol arkadaşı Serenay Sarıkaya ile birlikte olmaya başladı. İkisi de önce ilişkiyi yalanladı. Ama daha sonra Sayışman "Hayatımın kızını buldum" diyerek birbirlerine aşık olduklarını kamuoyuna duyurdu. Fakat çiftin ilişkisi uzun ömürlü olmadı.

23/26

Tolgahan Sayışman - Selen Soyder/ Lale Devri Tolgahan Sayışman, 'Lale Devri' dizisindeki bir diğer rol arkadaşı Selen Soyder'e gönlünü kaptırdı. Evlilik yolunda ilerliyorlardı. Tolgahan Sayışman'ın başka bir kadınla görüntülendiği haberini öğrenince Soyder ayrılık açıklaması yaptı.

24/26

Pınar Altuğ - Yağmur Atacan/ İlk Aşkım 'İlk Aşkım' adlı dizide anne oğulu canlandıran çift birlikteliklerini nikah masasına taşıdı. 2008`de evlenen Atacan ve Altuğ`un Su adında bir kız çocukları var..

25/26

Mustafa Üstündağ - Ecem Özkaya 2010 yılında Star TV`de yayınlanan 'Cümbür Cemaat Aile' dizisinde tanışan iki oyuncu kısa sürede evlenme kararı aldı. 4 yıl önce evlenen çiftin Aralık 2013`te Ahmet Kaan adında bir çocukları oldu..

26/26