Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ece Erken oğluna doğum günü partisi düzenledi

Sunucu Ece Erken'in Serkan Uçar ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Eymen, dört yaşına bastı.

1/15

Ünlü sunucu Ece Erken, oğlu Eymen'in 4. yaş günü için özel bir parti organize etti.

2/15

Partinin sürpriz konuğu ise sunucunun kavgalı olduğu eski eşi Serkan Uçar oldu. Doğum günü partisine, Ece Erken'in çok sayıda yakın arkadaşı ve ailesi katıldı.

3/15

Ünlü sunucu, oğlu ile karesini sosyal medya hesabından, "Nice mutlu senelere oğlum" notuyla paylaştı.

4/15

Serkan Uçar ise Eymen ile karesini, "Doğum günün kutlu olsun oğlum, canım oğlum... Eymen dört yaşında" notuyla yayınladı.

5/15

Bir takipçisi Ece Erken ile eski eşi Serkan Uçar'ı aynı karede görünce, "Doğum gününü kimin yaptığı belli oldu." yorumunu yaptı. Ece Erken'den ise yanıt gecikmedi.

6/15

Erken, takipçisine "Sahte hesapçığım; doğum gününü ben yaptım. Madem bu kadar fesat, çirkin ve kötüsün, hemen söyleyeyim.

7/15

Eymen'in annesinin maddi ve manevi hiçbir şeye ihtiyacı yok ama Eymen'in annesi ne yaşarsa yaşasın babasını görmeye hakkı var.

8/15

Serkan 1 hafta önce aradı 'Babalık yapmak istiyorum.' dedi. 'Mahkeme istediğin gibi olsun.' dedi ve evladım önceliğim. Tabii ki ‘evet’ dedim.

9/15

Bu tablodan rahatsız olan varsa sayfamı terk edebilir. Eymen'i 4 yıldır annesi büyütüyor ve annesi hep dimdik ayakta olacak. Şimdi elti misin nesin sayfamdan bir git!" yanıtını verdi.

10/15

Ece Erken ve oğlu Eymen

11/15

Ece Erken ve oğlu Eymen

12/15

Ece Erken ve oğlu Eymen

13/15

14/15

Sunucu Ece Erken

15/15