Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ekranların sevilen jönlerinin bilinmeyenleri

Ekranların sevilen oyuncuları bilinmeyenlerini anlattılar...

1/30

BURAK ÖZÇİVİT Klasik arabaların bir ruhu olduğunu düşünüyor. Öyle ki, yapılırken her aşamasında başında durduğu bir Camaro model araba toplatmışlığı bile var.

2/30

Burak Özçivit, iyi bir Fenerbahçe taraftarıdır.

3/30

BARIŞ ARDUÇ Barış Arduç, Elma mı Çilek mi? sorusuna Elma yanıtını verirken, Çay mı Kahve mi sorusuna ise Kahve yanıtını verdi. Kedi mi Köpek mi sorusuna ise 2 kedisi ve 1 köpeği olduğunu dile getiren Barış Arduç ikisini ayırt edemeyeceğini dile getirdi.

4/30

Ayrıca köpeğinin adının neden Müdür olduğu soruldu. Barış Arduç ise köpeğinin müdüre benzediği için bu ismi koyduğunu ve ingiliz buldogu olduğunu söyledi.

5/30

Barış Arduç'un herkesten gizlediği bir yeteneği bateri öğrenmeye çalıştığını ve bunu çoğu kişinin bilmediğini ve eğer öğrenirse gizli yeteneğinin bu olacağını dile getirdi.

6/30

FURKAN PALALI Yüzük kullanmayı sevdiğini söyleyen Furkan Palalı, sekiz-dokuz senedir yüzük koleksiyonu yapıyormuş. İlginç bir tercih, zevkli bulduk kendisini...

7/30

Furkan Palalı Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun...

8/30

Kısacası kendisini hem podyumda, hem filmve dizi setlerinde hem de şantiyede görebiliriz. Dil konusunda kendini geliştirip, Hollywood yapımlarında yer almak hedeflerinden biri... Sinema sahnesinde başarılı olmak ise bir diğer hedefi ve bu konuda son derece azimli.

9/30

KADİR DOĞULU Okan Üniversitesi Gastronomi bölümünü bitirdi. Yemek yapmayı çok seviyor ve terapi gibi görüyor.

10/30

Dokuz yaşında aile ekonomisine katkı sağlamak için mahalle esnafının yanında çalışmaya başlayan Doğulu, oyunculuğa atılmadan önce işletmecilik de yaptı. Çalışmayı küçük yaşından itibaren hiç bırakmadı diyebiliriz onun için. Saat takmayı çok seviyor, iyi bir saat koleksiyonu var.

11/30

KIVANÇ TATLITUĞ Kahvaltıyı çaysız düşünemiyor. Yine kahvaltıda iki dilim bal sürülmüş ekmek yer. Kahvaltı ekmeği kızartılmış olmalı. Akşam ve öğlen yemekleri için takıntıları yoktur.

12/30

Ama kahvaltısını hiç ihmal etmedi. Gün içinde ve yatmadan önce meyve çayları içiyor. Yeşil eriği ve kirazı çok sever.

13/30

Taze cevizi de… Bir diğer takıntısı da küçük salatalıklardır. Bir kilosunu bir defada yiyebilir, açıklamalarını yapmıştı.

14/30

KEREM BÜRSİN Uluslararası bir petrol firmasında çalışan babasının işi dolayısıyla sürekli seyahat halinde bulunan Bürsin; İskoçya, Endonezya, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkiye, Malezya ve ABD'de ikamet etmiş. Oldukça ilginç zevkleri bulunan Bürsin, eğer Türkiye'de oyunculukta istediği yere gelemeseydi Yeni Zelanda'ya taşınıp marangozluk yapabileceğini söylüyor.

15/30

Fotoğraf sanatçısı olan ablası fazla ortalarda görünmese de Kerem ile birbirlerine destek olmaktan vazgeçmiyorlar!

16/30

ARAS BULUT İYNEMLİ Lise eğitimini Beşiktaş Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı ve hala eğitimine devam etmekte...

17/30

Onu tanıyan herkes ne kadar koyu bir Beşiktaş taraftarı olduğunu bilir.

18/30

Takımına yürekten tutkuyla bağlı... En sevmediği insan tipi onursuz insanlar! Hayatında onursuzluğa ve riyakarlığa dayanamadığını söylüyor.

19/30

İLKER KALELİ Öğrencilik zamanlarında çok yaramaz olduğu için tam 8 okul değiştirmek zorunda kalmış. Aynı zamanda bir tüplü dalış hocası. Lise eğitimi bittikten sonra 6 yıl DJ’lik yapmış. Görsel günlük tutuyor. Yaşadığı güne ait bir objeyi alıp, günlüğüne yapıştırıyor.

20/30

ÇAĞATAY ULUSOY Çağatay Ulusoy, 2010 Best Model of Turkey'de birinci olduğu gece "Adını Feriha Koydum" dizisinin yapımcısından aldığı teklifi kabul etti ve oyunculuk kariyeri böylece başlamış oldu.Ulusoy'un arkadaşları arasındaki lakabı isminin bir çeşit kısaltması olan "Çao".

21/30

Ulusoy'un hoşlandığı kadın tipi renkli gözlü olmayan, hafif balık etli ve esmer olanlar! Bir röportajında söylediğine göre aldığı en iyi iltifat "Analar neler doğuruyor!"muş. Ona en beğendiği yeri sorulduğunda burnu olduğunu söylüyor.

22/30

TOLGA SARITAŞ Tolga Sarıtaş gerçek aşka inandığını, şimdiye dek hiç aşık olmadığını söylüyor ve aşkı "birlikte olamama hali" olarak tanımlıyor.

23/30

İçinde daima hayata erken atılma isteğinin olduğundan dem vuran Tolga Sarıtaş, önceleri ailesine destek olmak amacıyla mobilyacılık yapıp pazarda çalışmıştır.

24/30

BURAK DENİZ İlk olarak Kaçak ve Medcezir gibi popüler dizilerde dikkat çekmeyi başardı. Kendisini önceki dizisi olan Kaçak’taki karakteriyle karşılaştırdığında aynı şekilde çabuk sinirlendiğini ancak bunun getirdiği tez canlılıkla kararlar veremediğini belirtiyor.

25/30

BİRKAN SOKULLU Hayatının en büyük zorluğunu 21 yaşında, annesini ani bir beyin kanaması yüzünden kaybetmesiyle yaşadı.

26/30

Dinamik, eğlenceli, güçlü ve benim güzellik anlayışıma uyan kadınlardan hoşlanıyor.

27/30

28/30

29/30