Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

En fazla 5 çocuk isteyen ünlü isimler

Geçmiş dönemlerde ünlü kadınlar fiziklerinin bozulmasından korkarak, çocuk yapmaktan çekinirlerdi.

1/16

Son dönemde ise ünlüler art arda anne olma heyecanı yaşıyor. Bazıları 3'ten fazla çocuk istiyor... İşte 3'te yetmez 5 tane diyen ünlüler...

2/16

Gonca Vuslateri, "Aşık olunca evcilleşiyorum! Evlenirsem 5 çocuk isterim. Kalabalık aile seviyorum." dedi.

3/16

Esra Erol, beş kardeş olduklarını ve kalabalık aileyi çok sevdiğini dile getirdi. ''Annelik kadar güzel bir duygu yok. Bir varlığı yoğuruyor olmak çok keyifli.

4/16

Allah'tan tek dileğim vicdanlı ve ahlaklı çocuklar yetiştirebilmektir." Şu sıralar 2. çocuğuna hamile olan Erol, beş çocuk istediğini söyledi.

5/16

37 yaşında modelliğe dönen 2 çocuk annesi Ebru Şallı Sinan Akçıl'la aşk yaşıyor.

6/16

5 çocuk istediğini söyleyerek, "Çocukları çok seviyorum. Beş çocuk doğurabilirim ama şu anda medeni durumum müsait değil." dedi

7/16

3 çocuk annesi Gülben Ergen, Bayram'da Kıbrıs'ya sevenleriyle buluşmuştu.

8/16

Ünlü şarkıcı kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen bir hayranını yanına çağırmış ve hayranı sahneye bebeğiyle çıkmıştı Bunun üzerine Ergen'e 4. çocuk soruları yöneltildi ve Ergen'in 'kısmet' diyerek yeşil ışık yaktı.

9/16

Cumhurbaşkanı Alman oyuncu Wilma Elles’e vatandaşlık sözü vermesinin ardından Emine Erdoğan, Wilma Elles’e; ‘Wilma, Başkan en az 3 çocuk istiyor’ dedi…

10/16

O sıra ikizlerine hamile olan Elles, ''2 tane daha istiyorum'' yanıtını verdi.

11/16

Serdar Ortaç, geçtiğimiz aylarda bir konserinde kendisini izlemeye gelen küçük hayranlarıyla yakından ilgilenmiş ve babalık özlemini dile getirmişti.

12/16

43 yaşındayım artık baba olmak istiyorum. Üç tane de çocuk yapacağım" diyen ünlü sanatçı, bunun nedenini Babamın 3 çocuğu olduğu için ben de ona özeniyorum" diye açıkladı.

13/16

Ziynet Sali, katıldığı bir radyo programında çarpıcı açıklamalar yaptı.

14/16

Müzikal anlamda hedeflediği başarıya ulaştığını söyleyen Ziynet Sali, “Tek bir hedefim kaldı. Hayatımdaki en büyük özlemim çocuk.

15/16

En az üç çocuk istiyorum ama hedefim beş çocuk yapmak” diye konuştu.

16/16