Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

En ilginç estetik operasyonlar

Kendini baştan yarattı Birgünde yaptırdığı 10 estetik ameliyatıyla tüm dikkatleri üzerine çekti, ardından estetik bağımlısı olduğunu itiraf etti. Son olarak estetikler yüzünden iflasın eşiğine geldiği belirtilen genç yıldız bu kez yaşadığı değişimin fotoğraflarını yayınladı.

1/45

Henüz 23 yaşında olan ABDli ünlü TV yıldızı Heidi Montag , 10 saat süren bir dizi ameliyatla yüzü ve vücudunun birçok yerini baştan yaptırdı. İşte o çarpıcı görüntüler...

2/45

Ameliyata girmeden önce dergiye samimi itiraflarda bulunan genç yıldız, "17 yaşında, Colorado'daki evimden ayrılıp, Los Angeles'a geldim. Bu şehirde bütün kızlar iri göğüslü ve muhteşemdi. 2007'de Hills'te rol almaya başladığımda vücudumla ilgili memnuniyetsizliklerim de arttı." sözlerini söylemişti.

3/45

Göğüslerini tekrar büyütmek istediğini söyleyen 23 yaşındaki genç yıldız, Jay Leno’nun “The Tonight Show” programında “Yasal olarak şu anda estetik yaptıramam, çünkü sınır 800 cc’yken, ben 700 cc’lik operasyon geçirdim” demişti.

4/45

5/45

6/45

7/45

8/45

9/45

10/45

11/45

12/45

13/45

Herkesin hayalinde, benzemek istediği güzel ya da yakışıklı, alımlı, çekici bir insan vardır ve genelde benzenilesi insan, ünlü biridir. Birilerine benzeme isteği çoğu zaman bir hayal olarak kalsa da, bazı insanlar bunu takıntı haline getirip estetik ameliyata başvurabiliyor. Çıkan sonuç bazen iyi, bazen de kalıcı bir facia olabiliyor

14/45

Nefertiti'ye benzemek için 51 ameliyat geçirdi 49 yaşında, 3 çocuk annesi Nileen Namita, Mısır'ın dillere destan güzelliği ile ünlü Kraliçesi Nefertiti'ye benzemek için tam 51 kez bıçak altına yatmış.

15/45

Güneşe tapan Mısır firavunu Akhenaton'un karısı Nefertiti'ye benzemek, ona tam 200.000 sterline mal olmuş, tabii ameliyat sonrası çekilen acılar da cabası.

16/45

49 yaşındaki İngiliz, Mısır Kraliçesine benzemek için son 20 yıldır bıçak altına yatıyor. Geçirdiği 51 ameliyattan 8'i burun ameliyatı, 3'ü yüz gerdirme ve birkaçı da dudak operasyonu.

17/45

Tavşan Kız'a benzemek için 16.000 dolar harcadı 57 yaşındaki büyükanne Annette Edwards, çizgi film karakteri tavşan kız Jessica'ya benzemek için tam 16 bin dolar harcamış.

18/45

Estetik tutkunu Edwards, tavşanları hep çok sevdiğini ve çizgi film idolü Jessica'ya benzemenin buna değdiğini söylüyor. Başka bir insana değil de bir çizgi film karakterine benzemek için göğüs büyütme, kaş kaldırma ve botoks gibi operasyonlardan geçmiş.

19/45

Estetik tutkunu Edwards, Playboy'un fotoğraf çekimi için kendisiyle bağlantıya geçtiğini de iddia ediyor.

20/45

Kızına benzemek için estetik oldu Fotoğrafa baktığınızda Janet ve Jane Cunliffe isimli iki kadının ikiz olduğunu sanabilirsiniz. Ama aslında durum böyle değil. Bu iki kadın kardeş bile değil. Onlar anne-kız.

21/45

Anne Janet, kızına benzemek için 13.000 dolarlık estetik ameliyatı geçirmiş.

22/45

Kızından tam 22 yaş büyük olan annenin vücut ölçüleri, saç rengi hatta bronz teni bile kızıyla aynı.

23/45

Sekizizlerin annesi Angelina'ya benzemek istedi Eşi ve işi olmadığı halde, sperm bankasından hamile kalarak sekiz çocuk dünyaya getiren Amerikalı anne Nadya Süleyman da estetik tutkunu çıktı.

24/45

Nadya Süleyman'ın seksi film yıldızı Angelina Jolie'ye benzemek için bıçak altına yattığı söyleniyor.

25/45

İkisinin fotoğrafları kıyaslanınca, iki kadının da kaşlarının ve alnının neredeyse aynı olduğu görülüyor. Nadya Süleyman'ın, estetikle dudaklarını kalınlaştırdığı da görülüyor.

26/45

İki kadın, görsel benzerlikler dışında da ortak özelliklere sahip. Angelina da Nadya da 33 yaşında. Her ikisi de geniş aileyi seviyor; ikisinin de bir sürü çocuğu var.

27/45

Eşinin eski karısına benzemek için estetik oldu İlk eşinin ölümünden sonra başka bir kadınla evlenen çılgın adam, yeni eşinden inanılmaz bir istekte bulunmuş. 3 yıl önce eşini bir trafik kazasında kaybeden 32 yaşındaki Çinli Zhao Gang, ikinci eşinden ilk eşine benzemek için estetik olmasını istemiş.

28/45

Çinli adam, ikinci eşi ile sırf ilk eşine benzediği için evlendiğini ve geçmişte yaptığı hataları onunla evlenerek düzelteceğini söylemiş. Asıl ilginç olansa, ikinci eşin bu inanılmaz isteği kabul etmesi. Çılgın koca Zhao, böyle bir isteğin yeni eşine haksızlık olduğunu ancak bu şekilde ona tüm sevgisini verebileceğini de ekliyor.

29/45

Michael Jackson'a benzemek için 16 bin dolar ödedi 3 çocuk annesi Miki Jay, Michael Jackson'a benzemek için siyahi bir erkek olmanın gerekmediğini tüm dünyaya gösterdi.

30/45

Jay, popun kralı Michael Jackson'a benzemek için yaklaşık 16 bin dolar harcamış. Şovmen anne Miki Jay, Michael Jackson taklidi yaparak yılda 240 bin dolar kazandığını söylüyor.

31/45

Jay'in Michael Jackson'a benzeme takıntısı, 1991'de bir yetenek yarışmasını kazandıktan sonra başlamış.

32/45

Ameliyat rekortmeni gerçek Barbie! Barbie bebeğin gerçeği olur mu demeyin! İşte bu kadın, gerçek bir Barbie olabilmek için tam yarım milyon sterlin harcamış.

33/45

49 yaşındaki güzellik uzmanı Sarah Burge, oyuncak bebeğe en çok benzeyen kadın olarak dünya rekoru bile kırmış.

34/45

Canlı Barbie'nin geçirdiği ameliyatlar arasında cilt düzeltme, göğüs büyütme, karın gerdirme ve kalça küçültme operasyonları bulunuyor.

35/45

Onun estetik tutkusu ise, ölesiye dövüldükten sonra öylece bırakılmasından sonra başlıyor. Yaşadığı talihsiz olaydan sonra, yaralanan yüzünü düzelttiren 3 çocuk annesi kadın, 100'den fazla estetik ameliyat geçirmiş.

36/45

Tıpatıp ikizler estetik için 60.000 dolar ödedi İkizler, her halükarda birbirine benzer; ama ikizlerden biri estetik yaptırırsa işler değişir. İşte bu takıntılı ikizler, ikimiz de aynı olacağız diye tutturmuş ve biri estetik yaptırınca diğeri de onu izlemiş.

37/45

Jo ve Kerry Burton isimli ikiz kız kardeşlerden Jo, burun ameliyatı olduktan sonra, Kerry de bıçak altına yatmış.

38/45

Estetik ameliyatlar alışkanlık haline gelince, ikizler, göğüs büyütme, kaş kaldırma, kalıcı dövme ve botoks da yaptırmaya karar vermişler. Tüm bu estetikler için duble fatura da 60.000 dolar gelmiş.

39/45

Son isteği Demi Moore'a benzemek! Beyninde tedavisi mümkün olmayan tümör olduğunu öğrenen 29 yaşındaki Lisa Connell'in son isteği Demi Moore'a benzemek oldu.

40/45

Annesinin, düğünü için ayırdığı 40.000 sterlini estetik ameliyata harcayan Connell, ünlü aktris Demi Moore kadar güzel olmak istedi.

41/45

2007 yılında kanser olduğunu öğrenen genç kız, yağ aldırma, göğüs büyütme ve kaş kaldırma gibi operasyonlardan geçecek.

42/45

Şeytana benzemek istedi! Herkes melekler gibi güzel görünmek isterken, o farklı bir şey yaptı ve şeytana benzemek için bıçak altına yattı. 39 yaşındaki güvenlik görevlisi Gavin Paslow, sivri dişler, boynuzlar ve çatallı bir dile sahip olmak için toplamda 3.500 sterlin tutan estetik ameliyatlar geçirdi.

43/45

Şeytana benzeme isteği, ilk olarak deri altına yerleştirilen boynuzlarla başladı. Daha sonra dilinin ucunu kestirdi, kulaklarının ucunu ve dişlerini sivrileştirdi.

44/45

Şeytan gibi görünmek için gözlerine korkunç lenslerden takan Gavin, ismini değiştirerek cehennemden gelen şeytan anlamına gelen "Diablo Delenfer" yaptı.

45/45