Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

İçtiğiniz kahvede karakteriniz gizli

Espresso - Daha çok espresso içmeyi tercih ediyorsanız, sizin arkadaş canlısı ve uyumlu olduğunuz söylenebilir. Sizin için önemli olan kahvenin tadı; nadir bulunan, incanın canını çektiren bir özellik...

1/12

Double espresso - Siz pratik ve çok çalışan birisiniz. Tek bir shot kahvenin sizin için yeterli olmayacağını çok iyi biliyorsunuz.

2/12

Triple espresso - Heyecanlı ama obsesif birisiniz. İçtiğiniz kahveler yüzünden 90'laran beri uyanıksınız.

3/12

Expresso - Zeki ama sinir bozucu birisiniz. Bilerek veya bilmeyerek espressonun adını yanlış söylüyorsunuz. Her iki koşulda da insanlar size biraz gıcık oluyor.

4/12

Americano - Sakin ve bilnçli bir yapınız var. Hayattaki basit şeyleri seviyorsunuz. Parkta piknik yapmak, kuşları izlemek sizi mutlu etmeye yetiyor.

5/12

Cappuccino - Sıcakkanlı ama biraz da düşüncesiz bir yapınız var. Çevrenizdekiler günlük hayatta yapmanız gerekenleri her seferinde size hatırlatmak zorunda kalıyor.

6/12

Frappuccino - Mutlu ve enerjik bir doğanız var. Kahveyi sevdiğinizi söylüyorsunuz ama sizin aslında sevdiğiniz şey dondurma...

7/12

Karton bardakta kahve - Ciddi ve işine odaklanmış birisiniz. Bu hayatta sizi tek zorlayan şey, kahve bardağınızın çok sıcak olması.

8/12

Latte - Düşünceli ama kararsız bir karakteriniz var. Bilmediğiniz denizlerde yüzmek yerine güvenli limanları tercih ediyorsunuz.

9/12

Macchiato - Geleneksel ve ketum bir karakteriniz var.

10/12

Mocha - Eğlenceyi seven ve yaratıcı birisiniz. Kahvenin tadını pek sevmiyorusunuz ancak sizi ayağa kaldıracak tek şey de kahvenin kendisi.

11/12

Soğuk kahve - Kendinden emin ve dışa dönük birisiniz. Kimsenin size hayatınızı nasıl devam ettirmeniz gerektiğini söylemesine izin vermiyorsunuz.

12/12