Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

İlkbaharda beklenen 23 film

Heyecanla beklenen filmler baharda vizyona girecek.İşte beklenen o filmler...

1/27

Batman ve Superman: Adaletin Şafağı (2016) Vizyon Tarihi: 25 Mart 2016 Dünya gerçekte ne tür bir kahramana ihtiyaç duyduğuna karar vermek için çabalarken, Tanrı gibi kontrolsüz hareket eden Süper Kahraman’ın eylemlerinden duyulan endişe, Gotham Şehri’nin sahip olduğu, zorlu ve güçlü, ama yasa dışı, gönüllü koruma görevlisini, Metropol’ün modern zamanlardaki en saygı değer kurtarıcısı yapmıştır.

2/27

Böylece Batman ve Superman’in arasındaki savaşla, yeni bir tehdit yükselir; insanlık şimdiye kadar görülmemiş büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır.

3/27

Deliormanlı (2015) Vizyon Tarihi: 1 Nisan 2016 “Deliormanlı” lakabıyla bilinen Savaş Türkyılmaz, Avrupa şampiyonluğu olan milli bir boksördür. Eşini kaybettikten sonra ringleri terk eden Deliormanlı, gerçekten sırra kadem basar. Fakat annesinin geçirdiği rahatsızlık nedeniyle tedavi masrafları kabarmıştır. Para bulmak adına ringlere geri dönme kararı alır.

4/27

Hülya Yiğit ile Deliormanlı'nın arkasındaki hikayeyi merak ederek Savaş'ın peşine düşen bir televizyon gazetecisidir. Deliormanlı büyük final maçına hazırlanırken onun ve Hülya’nın bu yoldaki en büyük engeli ise ünlü menajer ve mafya babası Tahsin Kara’dır...

5/27

Ninja Kaplumbağalar 2: Gölgelerin İçinden (2016) Vizyon Tarihi: 3 Haziran 2016 Serinin ikinci filminin konusu ise Manhattanlı kaplumbağalarımızın artık yeryüzüne çıkmak istemesi ancak çok saygı gösterdikleri ustaları Splinter’in buna izin vermemiş olmasıdır.

6/27

İlk filmde birlik olup ezeli düşmanları Shredder'ın planlarını alt eden kaplumbağalar New York şehrini koruma görevini daha da deneyimli olarak sürdürüyor.

7/27

Para Canavarı (2016) Vizyon Tarihi: 27 Mayıs 2016 Lee Gates (George Clooney), Wall Street’de ün yapmış önemli bir finans programının şovmenidir. Fakat bir gün verdiği tüyolar yüzünden yatırımcılarından biri olan Kyle Budwell (Jack O’Connell) tarafından bütün TV kanalı ve yapımcı Patty Fenn (Julia Roberts) rehin alınır…

8/27

Sihirbazlar Çetesi 2 (2016) Vizyon Tarihi: 10 Haziran 2016 İlk filmdeki olayların üzerinden geçen bir senenin ardından, şu ana kadarki en büyük soygunlarını yapmak için sihirbaz ekibimiz harekete geçer. Ama yeni bir düşman da onları beklemektedir...

9/27

Pamuk Prenses ve Avcı 2 (2016) Vizyon Tarihi: 22 Nisan 2016 Film, gücünü kaybeden kardeşi Ravenna'yı (Theron) diriltmek için sihirli aynanın peşine düşen Buz Kraliçesi ile Chris Hemsworth ile güçlerini birleştiren bir diğer avcı Jessica Chastain'ın arasında geçen mücadeleyi işleyecek. Aynayı geri almak için bir avcı birliğini görevlendiren kraliçeye karşı iki iyi kalpli avcı güç birliği yapacak.

10/27

The Angry Birds Movie (2016) Vizyon Tarihi: 13 Mayıs 2016<7b> Film, bizleri neredeyse hiçbirinin uçamadığı mutlu kuşlardan oluşan bir adaya götürüyor. Bu cennet ada, öfke problemi olan Red, yerinde duramayan hızlı Chuck ve her an patlamaya hazır Bomb gibi tuhaf tiplere de ev sahipliği yapmaktadır. Ancak adaya gizemli yeşil domuzlar geldiğinde, domuzların asıl niyetini ortaya çıkartmak bu dışlanmış serserilere kalacaktır.

11/27

Kaptan Amerika: İç Savaş (2016) Vizyon Tarihi: 6 Mayıs 2016 Politikacıların müdahaleleri, eskiden birlikte hareket eden Kaptan Amerika ve Demir Adam arasında sürtüşmelere sebep olur. Böylece İntikamcılar iki ayrı kampa ayrılırlar.

12/27

The Nice Guys (2016) Vizyon Tarihi: 20 Mayıs 2016 1970 yıllarında Los Angeles'ta artık yıldızı sönmekte olan bir porno yıldızı görünüşe göre intihar etmiş olarak bulunur ancak bu ölümü araştıran özel bir dedektif bir komplo ortaya çıkartır.

13/27

The Free State of Jones (2016) Vizyon Tarihi: 13 Mayıs 2016 Sivil Savaş sırasında Missisipili bir grup çiftçinin Amerika Konfedere Devletleri’ne başkaldırısının anlatıldığı filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Gary Ross üstleniyor Başrolde ise en son Interstellar’da izlediğimiz Matthew McConaughey’yi görüyoruz.

14/27

X-Men: Apocalypse (2016) Vizyon Tarihi: 19 Mayıs 2016 Film, ilk ve en güçlü mutant olan, diğer mutantların güçlerini kendinde toplayabilen Apocalypse’ın yeryüzünden insanları silmek ve kendine göre yeni bir düzen kurabilmek adına Magneto’yla bir işbirliği yapmasını konu ediyor. Professor X ve ekibinin, bugüne kadar giriştiği en zorlu mücadeleyi sinemaya aktaracak.

15/27

Kartal Eddie (2016) Vizyon Tarihi: 1 Nisan 2016 Film, İngiltere tarihindeki en ünlü kayak atlamacı Michael Edwards nam-ı değer Eddie the Eagle’ın ilham verici üstün başarısını konu ediniyor. Edwards’ın spora ‘asla ölüm deme’ yaklaşımı tasvir edilir. Film aynı zamanda Edwars’ın sıra dışı ihtimaller ve mücadeleler karşısındaki insani ruhunu ve direncini kutlar.

16/27

Demolition (2015) Vizyon Tarihi: 8 Nisan 2016 Jake Gyllenhaal’ı Davis rolünde izlyeceğimiz filmde Davis bir trafik kazasında karısını kaybeder ve hayatını devam ettirmekte zorlanmaktadır.Bir gün bir otomat makinası şirketine şikayet mektubu yazan Davis, zamanla bu mektupları kendi kişisel itiraf mektuplarına dönüştürür. Zamanla bu mektuplar şirkette çalışan Karen’in dikkatini çeker ve ikili için alışılmamış bir ilişki başlar.

17/27

Eye in the Sky (2015) Vizyon Tarihi: 8 Nisan 2016 Aksiyonu bol, politik dram ve gerilim türünde olan Eye in the Sky filmi Nairobi'li teröristlerin yerini bulabilmek için ciddi bir operasyon yürüten Albay Katherine Powell'ın mücadelesine odaklanıyor.

18/27

Criminal (2016) Vizyon Tarihi: 15 Nisan 2016 Görevden alınmış bir CIA ajanının hatıraları ve yetenekleri, neler yapabileceği kestirilemeyen ve tehlikeli bir adamın zihninine aktarılır... Yönetmenliğini Ariel Vromen'in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Ryan Reynolds, Gal Gadot ve Alice Eve yer alıyor.

19/27

Orman Çocuğu (2016) Vizyon Tarihi: 15 Nisan 2016 Ailesini kaybeden bir erkek çocuk vahşi ormanın derinliklerinde bir ayı, bir siyah panter ve bir kurt sürüsü tarafından büyütülür. Bagheera, Mowgli’ye bu macerada akıl hocalığı yapacaktır. Canlı-aksiyon ve epik türündeki bu hikayede, kurtlar tarafından yetiştirilen Mowgli evi bildiği tek yeri terketmek zorunda kalınca, hem kendisini hem dış dünyayı keşfetmek için yeni bir arayışa çıkacaktır.

20/27

Midnight Special (2016) Vizyon Tarihi: 22 Nisan 2016 Bir baba ve oğlu her şeyden ve herkesten amansız bir kaçış içerisindedir; zira baba oğlunun bir takım doğaüstü güçlere haiz olduğunu keşfeder… Yönetmenliğini ve senaristliğini Jeff Nichols’un üstlendiği filmin kadrosunda Joel Edgerton, Kirsten Dunst, Adam Driver, Michael Shannon, Scott Haze ve Paul Sparks yer alıyor.

21/27

Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden (2016) Vizyon Tarihi: 27 Mayıs 2016 Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı fantastik evrene bir kez daha geri dönüyoruz. Harikalar Diyarı, beklenmedik bir misafirin ziyaretine uğruyor ve misafiri bu büyülü evrenin işleyişini ve ev sahiplerini yavaş yavaş keşfetmeye başlıyor. Mad Hatter ise tüm çılgınlığıyla adalet ve tabii ki dostluk için orada bekliyor. Tam her şey bitmiş, ortalık fazlasıyla karışmışken gerçekliğe giden yolda bir kez daha krallığın kurtuluşu için bir araya geliniyor.

22/27

Korku Seansı 2 (2016) Vizyon Tarihi: 10 Haziran 2016 2013 yılının en başarılı korku filmi Korku Seansı'nın devam halkası olan film, doğaüstü olayları inceleyip aydınlatmaya çalışan dünyaca ünlü çift Ed ve Lorraine Warren'ın yeni macerasını anlatacak.

23/27

Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması (2016) Vizyon Tarihi: 10 Haziran 2016 Dünya çapında büyük yankı uyandırıp oldukça geniş bir hayran kitlesi yaratan online World of Warcraft oyununun sinema uyarlaması olan bu yapım da çeşitli ırk ve türlere ev sahipliği yapan ve her türden savaşın kıyasıya yaşandığı fantastik bir dünyada geçiyor.

24/27

Senden Önce Ben (2016) Vizyon Tarihi: 17 Haziran 2016 Will Traynor (Sam Claflin) zengin, başarılı, yakışıklı, yaşamayı seven ve istediği her şeye sahip olan genç bir adamdır. Ancak talihsiz bir motosiklet kazası sonrası felç kalınca yaşama hevesini kaybetmiş, ölmeyi düşünmeye başlamıştır. Louisa Clark (Emilia Clarke) ise bir kafede garsonluk yapan, hayatta fazla bir başarısı ve beklentisi olmayan, her daim ablasının gölgesinde kalmış bir kadındır. Lou kafedeki işini kaybedince yeni bir iş aramaya başlar ve Will'in bakıcısı olarak çalışmaya işe alınır. Son derece kültürlü ve donanımlı biri olan Will, Louisa'yı önce küçümsese de genç kadının varlığı ona yaşama sevinci vermeye başlar. Aralarında kurulan bu arkadaşlık ve yakınlık, ikisini de çok değiştirecektir.

25/27

Canavar 2 (2016) Vizyon Tarihi: 1 Nisan 2016 Michelle, araba kazası yapan genç bir kadındır ve kaza sonrası gözlerini bir adamın evinin sığınak benzeri bodrum katında açar. Adam, onun hayatını kimyasal bir saldırıdan kurtardığını ve dışarıda hayatta kalınamayacağını anlatır. Michelle ve iki adam bir süre bu sığınakta yaşamak birlikte yaşamak zorundadır ama Michelle'in şüpheleri vardır.

26/27

Küçük Esnaf (2016) Vizyon Tarihi: 25 Mart 2016 Senaryoya imza atan İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak’la birlikte Gupse Özay ve Cengiz Bozkurt da filmin başrollerinde. Yönetmenliğini Bedran Güzel’in yaptığı Küçük Esnaf birbirinden eğlenceli karakterler ve komik hikayesiyle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

27/27