Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

İngiliz adli tıp uzmanı Angela Gallop: Diana hamile değildi

21 yıl önce sevgilisi Dodi El Fayed ile geçirdikleri kazada hayatını kaybeden Prenses Diana’nın, hamile olduğu iddialarını adli tıp uzmanı yalanladı.

1/14

İngiliz adli tıp uzmanı Angela Gallop, ‘Köpekler Havlamadığında: Bir Adli Tıp Uzmanının Hakikati Arayışı’ adlı kitabında Prenses Diana’nın sevgilisi Dodi El Fayed'in babasının, Diana’nın öldüğünde hamile olduğu iddialarına da açıklık getirdi.

2/14

45 yıllık adli tıp uzmanı Gallop, Prenses Diana’nın öldüğünde hamile olmadığını, ayrıca midesinden alınan örneklerde doğum kontrol hapı izlerine de rastlanmadığını yazdı.

3/14

Prenses Diana’nın Mısır kökenli sevgilisi 42 yaşındaki Dodi El Fayed’den hamile olduğu için öldürüldüğü iddia edilmişti.

4/14

King’s College London’ın Adli Tıp Bölümü’nün Başkanı Profesör David Cowan da hamileliğin mümkün olabileceğini söylemişti.

5/14

Diana ve Fayed, Paris’te 31 Ağustos 1997'de geçirdikleri trafik kazasında hayatlarını kaybetmişti.

6/14

Diana, Galler Prensesi Galler Prensi Charles'in ilk eşidir.

7/14

Oğlu Prens William 2. torunu Prens George 3., Prenses Charlotte 4., Prens Louis 5. ve küçük oğlu Prens Harry 6. sırada ülkenin taht varisidir.

8/14

31 Ağustos 1997'de Paris'te geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetmiştir.

9/14

Leydi Diana, kocası Prens Charles’ın dikkatini çekmek için hamileyken intihar girişiminde bulunmuş.

10/14

Etrafındaki kimsenin onu anlamadığından yakınan Diana, “Çaresizce ağlıyordum.

11/14

Şımarıklık değildi bu. Sadece yeni pozisyonuma uyum sağlamam gerekiyordu” dedi.

12/14

İçinde bulunduğu ruh hali nedeniyle terapi aldığını söyleyen Diana, “Herkes benim, kocama zor zamanlar yaşattığımı, şımarık bir çocuk gibi davrandığımı söylüyordu” demişti.

13/14

Prenses, yeni pozsiyonuna uyum sağlamak için sadece huzur ve sabıra ihtiyacı olduğunu anlatmak zorunda kaldığını ifade etti.

14/14