Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Instagram'ın fenomeni Jen Selter annesinin kızıymış

Fotoğraf paylaşım sitesi Instagram'da kısa sürede fenomen olan Jen Selter meğer annesinin kızıymış. 20 yaşındaki Shelter, Anneler Günü'nde sosyal platformda Mama Selter adıyla tanınan annesi Jill ile çektiği fotoğrafları paylaştı.

1/15

Jen Selter annesiyle birlikte spor salonunda çektirdiği bu fotoğrafı" Benim gözümde her gün Anneler Günü olmalı. Anneler Günün kutlu olsun. Seni seviyorum" notuyla paylaştı.

2/15

Jill Selter'ın Instagram sayfasında da kendisini "Jill, Jen Selter'ın gururlu annesi" olarak tanıtması da dikkat çekti.

3/15

Jill Selter ve Jen Selter spor salonlarında da birlikte vakit geçiriyorlar.

4/15

Milyonlarca kullanıcısı olan sosyal medya kendi şöhretlerini de yaratıyor artık. Üstelik hepsi de daha düne kadar yakınları dışında kimsenin tanımadığı, sıradan insanlar bunlar. Fotoğraf paylaşım sitesi Instagram'ın yeni şöhreti ise Jen Selter.

5/15

New York'ta yaşayan 20 yaşındaki Selter'ın 3 milyon 359 Bin'den fazla takipçisi var.

6/15

Üstelik bunlardan biri de ünlü şarkıcı Rihanna.

7/15

Jen Selter'ın bu kadar ünlü olmasının sebebi ise mankenlere ve görüntüsüyle övünen oyunculara bile taş çıkartan fiziği. Özellikle de kalçası.

8/15

Jen Selter, spor salonunda ya da yoga sınıfında çekilen pozlarını Instagram'da paylaşarak kısa sürede herkesin dikkatini çekti.

9/15

Hatta bu şöhret öyle bir boyuta ulaşmış ki Jen Selter artık eskisi gibi rahatça spor salonuna bile gidemez olmuş.

10/15

Genç kadın New York Post'a verdiği röportajda "Her yerde tanınıyorum. Artık herkese açık salonlarda spor yapamıyorum, çünkü benim orada olmam büyük bir olay haline geliyor. Birilerinin beni izlemesinden hoşlanmıyorum" dedi.

11/15

Jen Selter neden sürekli kalçasının fotoğraflarını paylaştığını da "Gerçekten de çok fazla yüz fotoğrafı paylaşmıyorum. Çünkü insanlar benim yüzümü görmek istemiyorlar" diyerek açıkladı.

12/15

Instagram'a Mart 2012'de katılan Jen Selter'ın takipçi sayısı 300 bine ulaşınca ünlü spor giyim mağazalarının da dikkatini çekmiş.

13/15

Spor yaparak bugünkü görüntüsüne bürünen kalçasının sahte olduğunu ileri sürenler olsa da o bunu kesinlikle kabul etmiyor. Sadece burun operasyonu geçirdiğini söylüyor.

14/15

Instagram'ın fenomeni Jen Selter annesinin kızıymış...

15/15