Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

İvana Sert'e yazılan aşk mektubu

Birazdan aşağıda okuyacağınız mektup İvana Sert'e bir hayranı tarafından yazılmadı. Başlıktaki evlenme teklifi de şaka değil, gayet ciddi.

1/15

Mektubun sahibi ismi uzun zamandır İvana Sert'le aşk dedikodularına karışan Hatem Yavuz. Mektubu 31 Mayıs gecesi facebook sayfasına yükledi. 1 gün sonra da kaldırdı. Sayfası İvana Sert fotoğraflarıyla dolu. Bir de ona yazdığı ingilizce aşk mesajları... Ama en etkiliyici olan 'Evlen benimle İvana Sert' başlıklı bu mektup. Buyrun okuyun:

2/15

Söyle bana İvana nerede hata yaptık. Yıllar önce güzel bir iş ortaklığına başladık. Senin evliliğin kötüye gitmeye başladı. Hiçbir neden yokken ismimiz gereksiz bir skandala karıştı.

3/15

Sana yapılan şeytancaydı. Bunu görünce seni korumam gerektiğini anladım. Sana maddi ve manevi olarak her şekilde destekledim, yanında oldum...

4/15

Seni biraz değiştirip dünyayı benim gözlerimle görmeni istedim. 25 Ekim 2011'de denemeye karar verdim. Senin doğum gününde...

5/15

Hatırlıyor musun? Karşına dikildim ve sana bir zarf uzattım. Bu zarfı arkadaşlarının önünde 'bu ne' diye açtın. “'İvana sen 5 bin kişilik sosyeteyi bırak 75 milyona odaklan. Depremin olduğu Van’a git’ İhtiyacı olanlar için Kızılay'a 2 bin 500 kişilik kışlık kıyafet gönderdim. Sen oraya gittin ve başardın. Benim Afrika’da halen yaptığımı sen Van’da yaptın.

6/15

24 Ekim 2012 de Afrika Kenya Sanburu gittik. Ertesi gün kabilelerle doğum gününü kutladık. Ben sana karşı gerçek derin ve dürüst hisler beslemeye başladım. Sen de... Biz bir olduk.. Sen sol oldun ben sağ. Senin beni asla bırakmayacağına inandım. Çünkü sen bana “benim hayal ettiğim her şeysin ve ötesisin” dedin. Gezdiğimiz dünya nasıl? Benzemiyor değil mi İstanbul’daki hayatımıza..

7/15

Neredeyse her ay bir seyahate gittik. O kadar mutluyduk ki aşkımızı ailemize arkadaşlarımıza özellikle de birbirini ve bizi çok seven çocuklarımıza açıklama kararı aldık. Bu beni ağlatıyor. Çocuklarımız kardeşten öte. Çok ortak zevklerimiz var bir ikiz gibiyiz.

8/15

Ama Türkiye - İstanbul bizim özgürlüğümüz için bir hapishane oldu. Sen toplumun ne diyeceğimden topluma ne diyeceğinden korkuyordun. Öyle ki bir kaçak gibi yer altına saklandık. Sen ünün arttıkça endişe etmeye paronayak olmaya başladın. Aynı zamanda birbirimizi kırmaya ve kaba olmaya başladık. Aşk ve güven bizi birlikte tuttu. Birbirimizi çok daha derin derin sevmeye başladık, huzursuzluğumuz da arttı. Bu buz dağını kırmaya istedim. Ve sonunda dayanamayıp dedim ki … ilişkimiz açıklayalım. Evlen benimle...

9/15

-Sen kaçtın ve sessizliğe büründün. Düşünmek ve benden uzak olmak için Amerika'ya kaçtın panikledin. Ben yıkıldım yalnız kaldım ve senin için endişe ettim. Bir aile olmak istedim. Sana ulaşmaya çalıştım. Uçağa atlayıp Montenegro moda şovuna yetiştim… Sadece sana orada seni sevmemin, âşık olmamın 100 nedeni için 100 tane gül verecektim. Çiçekleri sana vermeleri için gençleri gizlice sahne arkasına gönderdim ve teslim aldın.

10/15

-Yaptığım her şeyin bir nedeni var. Nedenin de nedeni. “ A Message”..( Cold play:) Hatırladın mı bu şarkıyı? Seni asla yalnız bırakmam. Sen hatalar yapmaya başladın ait olmadığın eski yaşantına geri dönmeye başladın. Yanlış yolu seçtin. Senin için yaptıklarımı düşünmeye başladım.

11/15

Hepsi boşa mı gitti diye düşündüm. Zamanımı, sağlığımı varlığımı aklımı boşa mı harcıyordum? Sana ilişkimizi açıklayalım diye yalvardım. Eğer sen yapmazsan ben yapacağım. Ama bunu birlikte yapmak istiyorum. Korku aslında güçtür. Onu nasıl kullandığın önemlidir. Sen onu yanlış kullanıyorsun. Benim yolum doğru. Benimle bir araya gelmen için küçücük de olsa saygıyı hak ediyorum.

12/15

Senin ucuz zevkler için gezip eğlenen bir genç değil yaşının kadını olmanı istiyorum. Sen 35 ben 45 yaşındayım. Bütün bunların cevabı basit EVLEN BENIMLE. Sonsuza kadar senin...

13/15

İkisi de yalanlamıştı İşadamı Yurdal Sert eşi İvana Sert'e 2011'de boşanma davası açarak 'Eşim beni ortağım Hatem Yavuz'la aldatıyor' demişti.

14/15

Bu iddia o dönem hem İvana hem de Hatem tarafından yalanlandı.

15/15