Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Kadınların itirafları

1.Onun çantasını karıştırdım Erkek arkadaşımdan uzun zamandır şüpheleniyordum.Bu şüplelerim gün geçtikçe artıyordu ve inanılmaz merak ediyor ve öğrenmek istiyordum. Bir gün onun iş çantasını karıştırmaya karar verdim ve anladım ki şüplenmekte haksız değilmişim. Çantasının içinde eski kız arkadaşına ait çıplak fotoğraflar vardı, görünce çok şaşırdım. Erkek arkadaşım fizikzel olarak aldatmıyordu ama bunları gördükten sonra kendimi koruma altına alma ihtiyacı duydum. Eğer siz de şüpheleniyorsanız karıştırmanızı tavsiye ederim.

1/9

2. Bilgisayarını kontrol ediyorum Her zaman erkek arkadaşımın bilgisayarını kontrol eder girdiği sayfalara ve yazışma günlüklerine bakarım. Belki de erkeklere güvenmediğim için.

2/9

3. Facebook'undaki yazışmalarını takip ettim Erkek arkadaşımdan aşırı derecede şüheleniyordum. Birgün Facebook'una girdim duvarındaki yazılanları ve mesajlarını gördüm. Şüphelerimin beni hiç yanıltmadığını gördüm. Bu erkek arkadaşım olamazdı nasıl iğrenç nasıl kötü şeyler vardı. Kızlarla yazışmalarının çok basit ve banal olduğunu gördüm. Seks konuşmaları beni şok etti. Böyle birini bunlar sayesinde tanımış oldum.

3/9

4.Telefonundaki numaralar Telefonundaki en fazla aranan numaraları tek tek inceledim ve bir gün içinde en fazla aranan numarayı aradım ve gördüm ki kadının biri 'aşkım' diyerek açtı. O an aldatıldığımı çok iyi anladım.

4/9

5. Teknolojik casusluk yaptım Benm bilgisayarımda casusluk gizlilik programı yüklü. E-postasına gelen mesajları yazışmaları kaydeden bir programla kadınlarla yazışmalarını rahatlıkla okuyabiliyorum. Ve aldatıldığımı bu yolla öğrendim.

5/9

6. Pahalı banka harcamaları Tesadüfen bir gün onun banka ekstreleri elime geçti ve nereden aklıma geldiyse incelemek istedim. Normalde hiç böyle şeyler yapmazdım. Banka ekstrelerinin bazılarının çok fazla olduğunu gördüm ve incelemeye aldım tek tek aradım. Pahalı lüks gece mekanlarına ait ve eskort kızlarına ödenmiş paralar olduğunu gördüm.

6/9

7. Telefon mesajları Telefon mesajlarının iletim raporlarından kimlere mesaj attığını neler yazdığını gördüm. Bir gün önce bana yorgun olup uyuyacağını söylemişti. Oysa bana yalan söylemiş. Başka bir kızla seks muhabbetli mesajlarını gördüm.

7/9

8. Arabasını izleme Bir GPS izleme sayesinde onun üç saat boyunca bir kadınla arabada neler yaptığını görebildim ve izledim.

8/9

9. İş telefonları İş yerinden bir bayan arkadaşının geceleri ve hafta sonlarınında araması üzerine şüphelendim ve telefon faturası her şeyi ortaya çıkardı.

9/9