Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Kate Middleton’a kraliyet nişanı

Kate Middleton, Kraliçe Elizabeth tarafından kendisine ve monarşiye verdiği hizmetten dolayı kraliyet nişanıyla onurlandırıldı.

1/11

Prens William’la evlendikten sonra Cambridge Düşesi unvanı alan Kate Middleton, eşinin büyükannesi Kraliçe II. Elizabeth tarafından onurlandırıldı.

2/11

Üç çocuk annesi 37 yaşındaki Middleton, 2011’de evlendiği Prens William’la evlilik yıl dönümünü kutladığı 29 Nisan’da yeni bir unvan edindi.

3/11

Middleton’a ‘Dame Grand Cross of the Royal Victorian Order’ adıyla anılan kraliyet nişanı verildi.

4/11

Royal Victorian Order nişanı, 1896’da Kraliçe Victoria tarafından kendisine ve monarşiye hizmet edenlere verilen bir nişan.

5/11

Kensington Sarayı’ndan yapılan resmi açıklamada, “Royal Victorian Order ödülleri hükümdara verilen hizmetler için Kraliçe tarafından şahsen verilir” denildi.

6/11

Kate Middleton ve Prens William çifti, bebeklerinin doğumu öncesinde yeni evlerine taşınan Meghan Markle ve Prens Harry çiftine ilk kez ev ziyaretinde bulundu.

7/11

Bebeğinin doğumu için gün sayan Sussex Düşesi Meghan Markle, resmi Paskalya kutlamalarına katılmamıştı.

8/11

Kate Middleton ve Prens William’ın Paskalya Bayramı’nda kilisedeki kutlamadan sonra Prens Harry ile Meghan Markle’ın evine ziyarette bulunduğu öğrenildi.

9/11

People dergisinin haberine göre, Middleton ve Prens William çifti, Meghan Markle ve Prens Harry’nin tadilat yaptırdıktan sonra yeni taşındığı beş yatak odalı Frogmore Kır Evi’ni ilk kez ziyaret etti.

10/11

Meghan Markle ile Kate Middleton’ın anlaşamadığı haberlerinin yanı sıra asıl sorunun kardeşler arasında, yani William ile Harry arasında olduğu yorumları yapıldı. Fotoğraflar: Pinterest

11/11