Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Kim Kardashian'a benzemek için 12 ameliyat oldu

Fotoğraflar: DHA

Kim Kardashian'a benzemek istediğini söyleyen Brezilyalı bir model ameliyat olmak için Türkiye'yi seçti. Bugüne kadar 11 ameliyat olduğunu söyleyen Jennifer Pamplona, burun, çene ve yanaklarını yaptırmak için İstanbul'a geldi.

1/10

"11 KEZ AMELİYAT OLDUM"

Türkiye'de kendisini çok güvende hissettiğini söyleyen Pamplona, bu ameliyatının ardından tekrar ameliyat olmak için geleceğini belirtti ve şunları söyledi:"Yüz hatlarımı Kim Kardashian'a benzetmek için buradayım. Burnum ona benzetilecek, yanaklarım yukarı doğru çekilecek, yüz şeklim değiştirilecek ve çenemde değişiklik yapılacak.

2/10

Nasıl bir şey olacağını bekleyip göreceğiz. Bir keresinde, 24 saat içerisinde 9 operasyon geçirdim ve şimdi toplamda 11 ameliyat geçmişim oldu. Geçtiğimiz yıl da kalça protezi yapıldı. Bu ameliyatın ardından belki tekrar kalça protezi ameliyatı olabilirim. Sanırım bu yıl tekrar Türkiye'ye geleceğim çünkü Türkiye'yi de çok seviyorum."

3/10

FOTOĞRAFLAR ÜZERİNDE KARŞILAŞTIRMA YAPILDI

Fotoğraflar üzerinde çalışarak benzetme ameliyatı için hazırlık yaptıklarını belirten doktor ise "Fotoğraflarını çekip ikisini yan yana koyuyoruz. İkisinin birbirine benzeyen ve benzemeyen yanlarını bulup önce bu aşamanın geçmesi gerekiyor.

4/10

Benzeme ihtimali var mı yok mu? Bir de imkansız şeyler var zaten o kısımları benzetmek imkansız." dedi.

5/10

"BU ŞEKİLDEKİ BAŞVURULARI KABUL ETMİYORUZ"

Genellikle gençlerin arasında ünlülere benzeme arzusu nedeniyle son yıllarda çok fazla başvuru olduğunu söyleyen doktor, bunun sağlıklı bir durum olmadığının altını çizdi.

6/10

7/10

8/10

9/10