Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Kris Jenner yeni evi için 10 milyon doları gözden çıkardı

Kardashian kardeşlerin annesi olan Kris Jenner'in muhteşem evi...

1/15

Kris Jenner kızı Kim Kardashian yakında birbirlerine komşu olmaya hazırlanıyor.

2/15

Kim Kardashian West ve Kanye West’in Hidden Hills’deki eski aile evine oldukça yakın olan müstakil ev için Kris Jenner, 10 milyon dolarlık bir bütçeyi gözden çıkarmış.

3/15

6 yataklı ve 7 banyolu ev her türlü lükse cevap verecek şekilde dizayn edilmiş. 873 metrekare genişliğindeki saray yavrusu görünümlü ev, 5180 metrekarelik bir alana yayılıyor.

4/15

62 yaşındaki Kris Jenner, geniş ailesine yetecek büyüklükte evler satın alarak emlak portfolyosunu büyütmeye devam ediyor.

5/15

Yaklaşık 900 metrekare büyüklüğündeki evde yemyeşil ağaçlar, kocaman çim bir bahçe ve yürüyüş yolu bulunuyor. 1.5 dönümlük arazide konumlanan gösterişli evde ayrıca büyük bir açık yüzme havuzu, geniş bir SPA, açık barbekü alanı ve devasa bahçe planı dikkat çekiyor.

6/15

Ferah ve geniş salon koyu kahve parke zemin ve yine aynı tonlarda aksesuar ve kanepe takımı ile uyumlu bir görüntü sergiliyor. Modern objelerle döşenmiş olan salonun minimal havası ilk bakışta görenleri büyülüyor.

7/15

Salonun sol tarafında odalara çıkan bir merdiven bulunurken sağ taraf ise camla kaplı olup havuzun olduğu bölüme doğru açılıyor. Salonun cam pencereleri doğal ışık akışını da mükemmel bir şekilde vurguluyor.

8/15

Oturma odasında yer alan gömme dolaplar ilk bakışta dikkat çekiyor. Taş kaplı verandaya açılan cam duvarın hemen yanında bir şömine bulunuyor. Mutfak alanı doğal mermer tezgah ve beyaz dolaplarla sade ve minimal bir hava yansıtıyor.

9/15

Lüks mutfak cihazları ile döşeli olan ortamda arka bahçeye bakan cam duvar kahvaltı masasını aydınlatıyor. İki büyük şarap dolabının yer aldığı yemek odası ise şık detayları ile büyük aile yemekleri için ideal bir kullanım sunuyor.

10/15

Zemin katta bulunan ana yatak odasında özel bir şömine yer alıyor ve oda geniş cam duvarlarla arka verandaya doğru açılıyor. Yatak odasında ayrıca geniş bir giyinme odası da mevcut. Odanın gömme dolaplarını özel olarak dizayn ettiren Jenner’ın Birkin çanta koleksiyonuna uygun raflar bile yaptırdığı belirtiliyor.

11/15

Ana banyo ise buhar duşu, lüks ayaklı küvet, makyaj masası ve bahçeye bakan cam duvarı ile göz kamaştırıyor. Yemyeşil ağaç manzarasına karşı duş alma keyfi sunan banyo, gri mermerlerle sade ve şık bir görünüm sunuyor.

12/15

Üst katta balkonlu yatak odaları, geniş bir ev sineması ve ıslak bar gibi lüks detaylar yer alıyor.

13/15

Kris Jenner’ın evi stil sahibi ve çağdaş dekorasyon ögelerini bir arada barındırıyor.

14/15

10 kişi kapasiteli olan özel SPA küveti ise Jenner’ın geniş ailesi için her türlü konforu sağlıyor.

15/15