Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Kylie Jenner evrim geçirdi

Kardashian ailesinin küçük üyelerinden olan Kylie Jenner'ın inanılmaz değişimi...

1/20

Bir dönem saçlarının rengini ve modelini sık sık değiştirmesiyle bilinen model ve reality şov yıldızı Kylie Jenner imajını değiştirdi.

2/20

Uzun süredir doğal saç rengi olan siyahı tercih eden çiçeği burnunda anne, yeni saçlarını sosyal medya hesabından paylaştı. İşte Kylie Jenner'ın güzellik evrimi...

3/20

Kylie Jenner değişimi önce saçlardan başladı sonra dudaklarına göğüsüne kalçasına silikon yaptırdı...

4/20

Kylie Jenner 2012 yılında Hunger Games filminin kırmızı halısında kendi saç rengi üzerine bakır ışıltılarla görüldü. O günlerde Kylie makyaj olarak da siyah göz kalemini ve açık pembe parlatıcıyı tercih ediyordu.

5/20

Ablaları Kardashian'lar dolayısıyla Kylie Jenner gittikçe Hollywood etkinliklerinin ve kırmızı halının müdavini oluyordu. Ve Kylie'nin değişimleri başladı ve 2013 yılında Kylie'nin saçlarındaki sarılar daha da arttı.

6/20

2014 yılında Billboard Müzik Ödülleri'nin kırmızı halısında Kylie Jenner herkesi şaşırtıyor. Dudaklarındaki silikonu ve kısa, mavi saçlarıyla karşımıza farklı bir Kylie olarak çıkıyor.

7/20

2015 yılında ise Kylie saçlarını pastel mavisine boyatıyor. Kylie için saç rengi ve modeliyle oynamak bir oyun haline geliyor.

8/20

2015 Ağustos'unda VMA kırmızı halısında retro kahkülleri ve siyah saçlarıyla Kylie daha da farklı görünüyordu. Kylie'nin nude dudakları ve siyah uzun kirpikleri nostaljik görüntüsüne eşlik etti.

9/20

Kylie 2015 Eylül ayında bu sefer de mint yeşili hissediyor. Kylie çıkardığı renkli saç couture koleksiyonun reklamını kendi bizzat deneyerek yapmayı tercih ediyor.

10/20

Kylie ablalarının izinden gidiyor ve sarı saçlara şans veriyor. Bombshell dalgalarıyla katıldığı New York Moda Haftası'nda kardeşi Kendall Jenner'a desteğini gösterdi.

11/20

Kylie New York Moda Haftası'nda bu sefer de kahverengi rujuyla ön sırayı ele geçiriyor. Kylie kendi ruj kitinin favorisi olan kahve rujuyla 2015'in en iyi ruj seçimlerinden biri oluyor.

12/20

Ekim ayında Kylie doğal saç rengi siyaha geri döndü ve uzun süre bu tercihini korudu.

13/20

Jenner arada gül rengi gibi iddialı denemelerde bulunmaktan çekinmese de siyah tercihine geri döndü.

14/20

Hamilelik sürecinde sessiz sedasız bir hayat yaşayan ve kızı Stormi'yi geçtiğimiz ay dünyaya getirdikten sonra ortaya çıkan Kylie Jenner sahalara geri döndü.

15/20

Bir dönem saçlarının rengini ve modelini sık sık değiştirmesiyle bilinen Kylie, yeniden sarışın oldu. Uzun süredir siyah kullandığı saçlarını sarıya boyatan Kylie Jenner, yeni görüntüsünü Instagram'dan takipçileriyle paylaştı.

16/20

Kylie Jenner imaj yenili sayesinden bambaşka biri oldu...

17/20

Kylie Jenner imaj yenili sayesinden bambaşka biri oldu...

18/20

Kylie Jenner imaj yenili sayesinden bambaşka biri oldu...

19/20

Kylie Jenner imaj yenili sayesinden bambaşka biri oldu...

20/20