Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Merkür Retrosu burçları nasıl etkileyecek

Merkür Retrosu bu sene üç kez tekrarlanacak ve hepsi hava grubunda olacak. İlk olarak şubat ayında Kova burcunda gerçekleşen retro, Mayıs sonunda İkizler burcunda olacak. Her burç farklı şekilde etki alacak.

1/14

Merkür son olarak, Terazi burcunda retro yapıp, bu yıl gerçekleşecek olan üç retroyu tamamlayacak. Peki hangi burç nasıl etkilenecek?

2/14

Koç Burcu: Sevgili Koçlar; Merkür sizin 3. evinizde geri hareketini gerçekleştirecek. Bu dönem akraba, kuzen, yakın çevre ilişkilerinizde bazı gecikmeler veya sorunlar olabilir. Bu dönemi yarım kalan konuları tamamlamak için kullanmanız doğru olacaktır.

3/14

Boğa Burcu: Boğalar, bu retro sizin 2. evinizde gerçekleşecek. Maddi konular gündeminize gelebilir. Bazı alacaklarınız varsa bu dönem tahsil etmeniz mümkün gibi görünüyor. Ancak yeni bir başlangıç yapmak için uygun bir zaman dilimi değil.

4/14

İkizler Burcu: Sevgili İkizler, bu retro sizin burcunuzda olacak. Bu yüzden daha fazla etki alabilirsiniz. Bu retro kendinizle alakalı konuları önünüze çıkaracaktır. Bir değişim yapmak ya da var olan sorunları ele almak isteyebilirsiniz.

5/14

Yengeç Burcu: Sevgili Yengeçler, retro 12. evinizde olacak. Bu nedenle bilinçaltı, gizli saklı konular ortaya dökülebilir. Gizli düşmanlıklarla ilgili bazı bilgiler kulağınıza gelebilir. Bu dönem iç dünyanıza daha fazla çekilebilirsiniz.

6/14

Aslan Burcu: Aslanlar siz bu retroyu 11. evinizde yaşayacaksınız. Arkadaşlarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Eski tanıdıklarla karşılaşabilirsiniz. Ancak dilinize dikkat edin. Bazı iletişim kazaları olabilir. Arkadaş çevrenizde yanlış anlaşılabilirsiniz.

7/14

Başak Burcu: Başaklar, bu retro kariyer evinizi temsil eden 10. evde olacak. İşle alakalı konular gündemde. Bazı bitişler için karar aşamasında olabilirsiniz. Ancak yeni bir iş başlangıcını retro sonrasına bırakmanızı tavsiye ediyorum. Çıkacak olan aksaklıklara karşı sabırlı olmanız gerekiyor.

8/14

Terazi Burcu: Bu retro sizi 9. evinizde etkileyecek. Hak, hukuk, adalet, eğitim, seyahat gibi konularda aksaklıklar olabilir. Bir eğitim tamamlanabilir. Ya da bu konularla ilgili gecikmeler olabilir. Yeni bir eğitime başlamak istiyorsanız bunu retro sonrasına bırakın.

9/14

Akrep Burcu: Akrepler retro 8. evinizi etkiliyor. Gizli kalmış konular, mal paylaşımı, başkalarından gelen paralarla ilgili konularda bazı engeller olabilir. Eşiniz ve aile büyükleriyle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir.

10/14

Yay Burcu: Sevgili Yaylar, bu retro sizin 7. evinizde gerçekleşecek. Bu dönem özel ilişkiler, evlilik ile ilgili konuları gündeme taşıyabilir. Aynı zamanda ortaklıklar gündeme gelebilir.

11/14

Oğlak Burcu: Merkür gerilemesi 6. evinizde gerçekleşiyor. Sağlık konuları ve çalışma ortamınız gündeminiz olacak. İş ortamınızı düzenleyerek, sağlık alanında kendinize faydalı gelecek sporları yapabilirsiniz.

12/14

Kova Burcu: Kovalar, bu retro 5. evinizde gerçekleşiyor. Geçmiş aşklar gündeme gelebilir. Biten ilişkilerden haber alabilir, bazı dönüşler yaşayabilirsiniz.

13/14

Balık Burcu: Sevgili Balıklar, bu retro sizin 4. evinizde gerçekleşecek. Ailevi konular haziran boyunca gündeminizi meşgul edecek. Onlarla daha sık vakit geçirebilirsiniz.

14/14