Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Metin Akpınar'dan duygulandıran paylaşım

Usta oyuncu Metin Akpınar'ın yaptığı paylaşım duygulandırdı...

1/20

Usta oyuncu Metin Akpınar, geçenlerde ‘Köyden İndim Şehire’ filmini izlediğini söylerek, "Hepsi gitmiş, bir ben kalmışım yaşayan" dedi.

2/20

Yıllarca birlikte çalıştıkları Zeki Alasya'yı çok özlediğini vurgulayan usta oyuncu Metin Akpınar Posta'ya konuştu. 76 yaşındaki oyuncu "Yeşilçam’ın ünlülerini bir bir kaybediyoruz.

3/20

En son Münir Özkul’u kaybettik..." sözleri üzerine "Bana bunları sormayın. ‘Köyden İndim Şehire’ filmimiz var ya, geçenlerde yine izledim.

4/20

Kemal (Sunal), Halit (Akçatepe), Zeki... Hepsi gitmiş, bir ben kalmışım yaşayan. Ne acı... Değişmeyen tek son ölüm." ifadelerini kullandı.

5/20

Size herkes gülüyor da, sizin güldüğünüz kimse var mı? - Uzun yıllar Zeki’ye (Alasya) güldüm. Çünkü bir tek onu görüyordum karşımda. Sonra teknoloji gelişince kendimi de görmeye başladım, kendime de gülüyorum seyrederken.

6/20

Çok mu severdiniz birbirinizi? - Ayrılmaz ikiliydiniz... Ayrılmaz bir bütün değil, ikimiz de ayrı kafa yapısında, ayrı inanç mekanizmasında olan iki ayrı insanız.

7/20

Ama kader birliğimiz, özverimiz ve demokrat olmak vardı. Ortaksınız ve bizatihi yarış olan bir işte berabersiniz. Birbirinizle konuşurken volümünüzü bile aşmamışsınız, çok önemli değil mi bu?

8/20

O kadar sene hiç mi tartışmadınız? - Volüm iki kıl açılmamıştır. Tartışır doğrusunu bulursak uygulardık, bulamazsak bulmak üzere ertelerdik. Herkesin yapması lazım. Nazım Usta’nın dediği gibi; “Yârin yanağından başka her şeyde ortaktık” Zeki’yle. Onu her haliyle özlüyorum, bir yanım hep eksik.

9/20

Yeni jenerasyon oyuncular dudak uçuklatan ücretler alıyor. Sizin döneminizde nasıldı? - Daha iyi olduğu dönemler de, daha kötü olduğu dönemler de oldu. ‘Hastane’ dizisini yaptığımız dönemde bugünkünden daha çok para alıyorduk. Bugün dizide bölüm başına 150 binler, reklamlarda 5-6 milyonlar telaffuz ediliyor.

10/20

Gerçekten ödeniyor mu bilmiyorum. Ben dizide bölüm başına 50 bin lira alıyorum.

11/20

Usta oyuncu Metin Akpınar

12/20

Usta oyuncu Metin Akpınar

13/20

Usta oyuncu Metin Akpınar

14/20

Usta oyuncu Metin Akpınar

15/20

Usta oyuncu Metin Akpınar

16/20

Usta oyuncu Metin Akpınar

17/20

Usta oyuncu Metin Akpınar

18/20

Usta oyuncu Metin Akpınar

19/20

Usta oyuncu Metin Akpınar

20/20