Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Mutlu ilişkinin 19 kuralı

1. Saygı Birbirine saygı gösteren ve saygı çerçevesini aşmayan ilişkilerde beraberlikler daha uzun ve daha mutlu oluyor. Bunun için her zaman her konuda birbirinize saygı gösterin ve karşınızdakini saygıyla dinleyin.

1/19

2.Aşk Aşkınızı hiçbir zaman öldürmeyin. Aşkınızı her zaman canlı tutun yeni heyecanlar yaratın.

2/19

3.Seks Erkekleri memnun etmenin en kolay yöntemi iyi bir sekstir. Heyecanlı ve ateşli bir seks hem sizi hem de erkeğinizi çok iyi hissettirir. Onun isteklerini yaparak hem onu mutlu etmiş olursunuz hem de erkeğinizin gözü sizden başka kimseyi görmez.

3/19

4. Özel sınırları koruyun Birlikte yaşadığınızda onun kişisel kararlarına ve aile ilişkilerine saygı duyun. Onu destekleyin. Onunda sizin sınırlarınıza saygı göstermesini sağlayın. Bunun yanı sıra her zaman değişimlere açık olun.

4/19

5. Gerçekten şaşmayın Hata yapmaktan kaçının. İnsanlar her zaman hata yapmaya mahkumdur fakat sonucu ne olursa olsun gerçeği asla saklamayın. Saklanan gerçekler bir gün mutlaka gün yüzüne çıkar. Bu da ilişkinizi kötüleştirebilir. Bu yuzden gerçekleri ve doğruları saklamayın.

5/19

6. İletişim kurun Nazik olun ve aranızda iyi bir iletişim kurun. Her şeyi birbirinizle paylaşın.

6/19

7. Aranızda anlaşma yapın Yapılacak iş bölümünü paylaşın ve herkes kendi görevini yapsın. Aranızda yaptığınız anlaşma her zaman sizi birlikte tutacaktır. Arada olabilecek ufak tefek kavgaları bile yok edecektir.

7/19

8. Güven İlişkilerde her zaman her konuda güven çok önemlidir. Güven olmadan ilişki yürümez. Güven üzerine kurulan ilişkiler her zaman sağlam temelleri olan eve benzer.

8/19

9. Benzer değerler Benzer değerler olarak görülen "para, din, eğitim, gelenek görenekler" çok önemlidir. Bir ilişkide bu değerlerden hiç biri yoksa mutlu olmak imkansızdır. Yaşayacak olduğunuz ilişkiye başlamadan önce bu değerleri gözden geçirin.

9/19

10.Yalnız bırakın Biraz yalnız zaman geçirmesine izin verin. Arkadaşlarıyla takılmak istediği zaman sakın surat asmayın ve onu bu yönde destek verin. Biraz farklı ortamlar görmesini sağlayın.

10/19

11. Takdir Sevdiğiniz kişiyi övmek ve heyecanlı olduğunu bildirmek önemlidir. Onu her zaman taktir edin ve övün. Onun yaptığı doğru şeylere destek verin ve onu başarılı bulduğunuzu söyleyin.

11/19

12. Birbirinize zaman ayırın İlişkinizde sadece ikinize ait zamanlar olmasına özen gösterin. Bu vakitleri keyifli bir şekilde geçirmeye çalışın.

12/19

13.Kendiniz olun Her zaman kendiniz olun. Düşündüklerinizi, fikirlerinizi hiç çekinmeden söyleyin,içinizde bir şey saklamayın. Ona karşı her zaman açık olun. karşınızdakine asla yalan söylemeyin yanlışta olsa kötü de olsa her zaman kendiniz olun.

13/19

14.Kendinizi mutlu edin Öncelikle kendinizi mutlu edin. Mutlu olmayan insanlar hiçbir zaman bir başkasını mutlu edemez. Hayatınızdaki her güzel şeyin farkına varın ve önce kendinizi mutlu edin. Kendiniz mutluysanız mutlu bir ilişki yaşamanız çok kolay olacaktır.

14/19

15.Eğleneceli olun Her zaman doğal ve yalın olun. Elinizden geldiğince pozitif ve eğlenceli olun. Onunla birlikteyken onun sıkılmasına izin vermeyin, sürekli eğlenceli olup onu mutlu edebilirsiniz.

15/19

16.Özür dileyin Yanlış bir şey yaptınızda her zaman özür dileyin. Gurur yapmak hiç bir zaman iyi bir şey değildir. Gurur yapıp özür dilemediğiniz her konuda mutluluğunuza bir gölge düşeceğini unutmayın.

16/19

17.İki kişi her zaman mutlu olabilir Her ikinizinde mutlu olması için birbirlerinizin fikirlerine saygı gösterin ve hemen itiraz etmek yerine orta yolu bulmaya çalışın. 16. Affetmek Hiç kimse mükemmel değildir. Herkes hata yapabilir. Affetmek çok yüce bir davranıştır. Hatalar karşısında hoşgörülü olun ve her zaman affedin. İlişkilerde her zaman altan almak mutlu olmak için en iyi davranıştır.

17/19

18.Affetmek Hiç kimse mükemmel değildir. Herkes hata yapabilir. Affetmek çok yüce bir davranıştır. Hatalar karşısında hoşgörülü olun ve her zaman affedin. İlişkilerde her zaman altan almak mutlu olmak için en iyi davranıştır.

18/19

18.Tek başınıza kararlar almayın Birbirinize danışmadan, birbirinizin düşündüklerini öğrenmeden kararlar vermeyin.

19/19