Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Neşeli bahçe ve balkon dekorasyonları

Yazın gelmesiyle birlikte balkonlarımız, teraslarımız, bahçelerimiz evimizin içinden daha fazla önem kazanmaya başladı.Bu sıcak günlerde siz de bahçeleriniz için yaratıcı, zevkli dekorasyonlar hazırlayın.

1/20

Bahçenizde yaratıcı çiçek peyzaj modellerine yer verin.

2/20

Çiçeklerinizi ekerken farklı malzemelerden faydalanın. Örneğin eski bir bisiklet çiçeklerinizle birlikte yeni hayatına devam edebilir

3/20

Oturma alanları olarak bahçenizin terası ile sınırlı kalmayın. Köşede ki ağacın altı da çok hoş bir oturma alanı olabilir. Böylelikle kendinizi daha fazla doğanın içinde hisedebilirsiniz.

4/20

Klasik güneş şemsiyeleri yerine farklı modellerde güneş şemsiyelerini kullanın. Şemsiye kullanmak size hareket açısından kolaylık sağlayacaktır. Şemsiyeyi bahçenizin farklı yerlerine taşıyabilirsiniz.

5/20

Sabit bahçe oturma gruplarınızda güneşten korunmak için perdeleri tercih edebilirsiniz. Perdeler terasınıza ayrı bir şıklık katacak ve evinizin konforunu bahçenize taşıyacaktır.

6/20

Ağaçlarınızı ışıklandırmak da bahçenize hoş bir hava katacaktır. Romantik yaz akşamları için ağaç ışıklandırmalarından faydalanabilirsiniz.

7/20

Baharı balkonlarımızda hissetmek için renkli çiçekler besleyin...

8/20

Rahatınızdan ödün vermeyin ve yastıklarınızı balkonunuzdan eksik etmeyin. Balkonunuzda içinizi açacak kış bitkilerinden ve soğuğa dayanıklı çiçeklerden de faydalanın.

9/20

Balkonunuzda hazır bulunduracağınız bir küçük battaniye veya bir şal soğuk günlerde yardımınıza yetişecektir.

10/20

Sizin de balkonunuz bu fotoğrafta olduğu gibi doğanın içinde mi bilemem ama :) siz doğayı balkonunuza taşıyabilirsiniz. Saksılarda minik ağaçlar, bitkiler yetiştirebilirsiniz.

11/20

Balkonunuzda fazla yer kaplamayan, kolay açılıp, kapanan, toplandığında da çok yer tutmayan masa ve sandalyeleri tercih etmeniz daha kullanışlı olacaktır.

12/20

Balkonunuza fenerlerden, renkli mumluklardan, çiçek ve masa örtülerinden küçük dokunuşlarla hoş bir hava verebilirsiniz.

13/20

Oturma odasının konforunu ve şıklığını terasa taşıyan çok şık pembe bir balkon dekorasyonu.

14/20

Balkon yada teraslarda tercih edebileceğiniz diğer bir şık model de hasır koltuk takımları. Hem şık görünümü, hem de hafifliği ile teraslarınız için çok kullanışlı olacaktır.

15/20

Aksesuarları, ışıklandırması, yastıkları ile çok ama çok şirin bir teras. Gerek balkonlarda, gerekse bahçe ve teraslarınızda kullanabileceğiniz çok şık bir model.

16/20

Beyaz ve ahşabın hoş birlikteliği. Mumlar ve fenerlerle şık bir ortam oluşturulmuş. Zevkle oturabileceğiniz, rahat ve şık bir balkon olabilir.

17/20

Oturma odası şıklığı terasa taşınmış. Duvarda tablosu, berjer koltuğu ile sanki balkonda değilde salonda gibisiniz. Doğal ahşap renkleri balkon ve teraslar için hoş bir seçim olabilir.

18/20

Terasınıza renkli minderler koyabilir isiniz..

19/20

Renkli vazolar, sarı çiçekler, yanına da bir kahve ile evinizde sıcak bir hava yaratabilirsiniz.

20/20