Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Oyuncu Sera Tokdemir'den görüntüler

Ata Demirer ile Özge Borak çiftinin boşanma nedeni olarak ortaya atılan Serra Yılmaz isminin aslında Sera Tokdemir olduğu öğrenildi.

1/19

İki yıl önce Suada'da dillere destan bir törenle evlenen ünlü komedyen Ali Ata Demirer ile Fatma Özge Borak'ın evliliğinin sessiz sedasız bitmesi magazin kulislerinde tartışma konusu yarattı.

2/19

Geçen haftalarda Borak'ın hesabı hack'lenmiş ve adına "Ata Demirer gibi bir herifle birlikte olduğumdan dolayı utanıyorum. Serra Yılmaz ile beni aldatıyor, boşanma kararı aldık" tweet'i atılmıştı. Bu olayın ardından boşanmanın gerçekleşmesi şaşırttı.

3/19

Güneş gazetesinde yer alan habere göre; magazin kulislerinde kulaktan kulağa dolaşan iddiada Serra Yılmaz olarak adı yazılan oyuncunun aslında "Sera Tokdemir" olduğu öğrenildi. 33 yaşındaki Tokdemir'in eski evliliğinden Boran adındaki bir de oğlu var.

4/19

Öğlen saatlerinde boşanan Özge Borak, daha sonra rol aldığı Güldür Güldür programının çekimine katıldı. Çıkışta boşanma davasını Demirer'in açtığı hatırlatıldığında "Gerekli açıklamayı yaptık, anlaşarak boşandık. Davayı kimin açtığının bir önemi yok, zaten birimiz yapacaktık. Ata bey yaptı" dedi. Bir süre önce Cihangir'deki evden ayrılan Borak, boşanmadan ailelerinin de haberi olduğunu belirterek taksiye binip uzaklaştı.

5/19

Eyvah Eyvah serisinde rol alan tiyatrocu Serra Yılmaz, adının boşanma olayına karışmasına çok üzüldüğünü açıkladı. Demirer'in Borak'la anlaşamadıkları için medeni şekilde boşandığını söyleyen Yılmaz, "Onlar benim aile dostum. Ata'nın annesiyle yaşıtım. Benim Ata'dan 5 yaş küçük oğlum var. Adımı nasıl böyle bir olaya karıştırlar? Çok üzüldüm" dedi.

6/19

Demet Akbağ, Eyvah Eyvah serisinde beraber oynadığı çiftin boşanma haberine şaşrdığını söyledi ve "Bu kararı aldıklarını yeni öğrendik. Şok edici ve şaşırtıcı bir haber oldu bizim için. Hayat onların hayatı, kararı onlar vermiş. Ata ile Özge güzel bir çiftti ve ayrılık kararı almaları bizi çok üzdü. Yine de hayırlısı olsun" dedi.

7/19

Sera Tokdemir

8/19

Sera Tokdemir

9/19

Sera Tokdemir

10/19

Sera Tokdemir

11/19

Sera Tokdemir

12/19

Sera Tokdemir

13/19

Sera Tokdemir

14/19

Sera Tokdemir

15/19

Sera Tokdemir

16/19

Sera Tokdemir

17/19

Sera Tokdemir

18/19

Sera Tokdemir

19/19