Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Prens Harry'nin delik ayakkabısı sosyal medyayı salladı

Çocukluk arkadaşı Charlie van Straubenzee'nin düğününe katılan Prens Harry'nin ayakkabısının altındaki delik, hayranlarının dikkatinden kaçmadı.

1/27

Gözde çift, yoğun programlarına rağmen geçtiğimiz hafta sonu Prens Harry'nin yakın arkadaşı Charlie van Straubenzee'nin, düğününe katıldı.

2/27

Prens Harry'nin sadece şahin gözlü hayranlarının fark edebileceği bir ayrıntı ise herkesi şaşırttı.

3/27

Prens Harry'nin sol ayakkabısının ortasında oldukça büyük bir delik vardı.

4/27

Bunun üzerine "Kraliyet üyesi de olsan ayakkabıların tabanından ayrılana kadar ayakkabılarını giyersin." gibi capsler yapıldı.

5/27

Hırpalanmış ve eski tabanlı ayakkabılarına rağmen düğünün en favori çifti olmayı başardı.

6/27

Prens Harry ve eşi Meghan Markle

7/27

Prens Harry ve eşi Meghan Markle

8/27

Prens Harry ve eşi Meghan Markle 2018'in en çok kouşulan düğünü olmuştı.

9/27

Prens Harry ve eşi Meghan Markle her adımı magazinciler tarafından takip ediliyor.

10/27

Prens Harry evlenmeden önce sürekli skandalları ile gündeme geliyordu.

11/27

Kraliyet Ailesi’nin yaramaz çocuğu Prens Harry’nin 7 büyük skandalını sizin için derledik.

12/27

1- Rehabilitasyon dönemi Uyuşturucu bağımlısı olduğunu kabul eden Prens Harry, 17 yaşındayken rehabilitasyon merkezinde tedavi olmaya başladı.

13/27

Galler Prensi rehabilitasyon deneyiminin son derece öğretici ve şaşırtıcı olduğunu söyledi. Birçok eroin bağımlısı yıllardır oradaydı.

14/27

Prens’e bu işe marihuana içerek başladıklarını söylediler. O da bundan etkilendi. Nihayetinde bu uyuşturucu meselesi aile içinde çabucak çözüldü ve kapandı.

15/27

2- Dolandırıcılık iddiaları Eton College’ten emekli olan öğretmen Sarah Forsyth, 2004 yılında Harry’nin öğrencisi olduğu dönemde yaşadığı bir olayı anlattı.

16/27

İddiaya göre Sarah öğretmen, Harry’nin sınavda kopya çekmesine izin vermesi gerektiğine dair emir almıştı.

17/27

Sarah, mahkemeye Harry'nin Sandhurst'a kabul edilmesine yardımcı olan 2002 sanat projesinin metninin neredeyse tamamını kendisinin yazdığını söyledi.llem ettiler, kallem ettiler; öğretmenin ifadesini değiştirdiler. Nihayetinde Harry aklandı.

18/27

3- Magazin basınıyla kavga 2004 yılında Harry, gece kulübünün çıkışında fotoğraflarını çeken magazincilerle kavga etti. Kraliyet Ailesi ertesi gün yaptığı açıklamada olayı şöyle anlattı: “Prens Harry arabasına binmek isterken etrafını kameralar sardı. Kamerayı itmek isterken makine bir fotoğrafçının yüzüne geldi ve gazetecinin dudağı kanadı. Bu bir kazadır. Polisin de haberi vardır. Zaten kimse şikayetçi olmadı.”

19/27

4- Nazi kıyafeti giydi Harry bir arkadaşının kostüm partisine giderken Nazi subayı olmayı tercih etti! Yıl 2005’ti. Çekilen fotoğrafları çabucak yayıldı. O zamanlar 20 yaşında olan Harry basının karşısına çıkarak herkesten özür diledi ve şunları söyledi: “Herhangi birini üzdüysem, kırdıysam çok özür dilerim. Kostüm partisi için yapılabilecek en kötü tercihti.” dedi.

20/27

5- Irkçı söylemler 2006 yılında Harry’nin bir askeri “Pakistanlı!” diye çağırdığı görüntüler yayıldığında; Müslüman gruplar, askeri birimler ve tabii ki hükümet, Kraliyet Ailesi’ni acımasızca eleştirmeye başladı.

21/27

Ardından bir görüntü daha çıktı ortaya. Burada da Harry başörtüsü takan bir başka askeri kast ederek ‘raghead’ diyordu. Bu terimin tam bir Türkçe karşılığı yok. Aşağı yukarı, ‘kafasına bez parçası takan’ anlamına geliyor ve argo bir söz…

22/27

6- Gece yüzmeleri 2011 yılında Harry, kendisini yine manşetlere taşıyan bir olaya imza attı. Hırvatistan’daki çılgın bir gece kulübünde üzerinde kıyafetleriyle havuza atlarken görüntülendi. Sonra da hiçbir şey olmamış gibi ıslak kıyafetlerle dans etmeye devam etti.

23/27

7- Çıplak fotoğraf skandalı Ertesi yıl olimpiyat yüzücüsü Ryan Lochte’yle Las Vegas’ta çılgın bir parti vererek bir kez daha manşetlere çıktı.

24/27

Bu vahşi geceden birkaç saat sonra Harry’nin bir kadınla birlikte çıkan çıplak fotoğrafları interneti sardı.

25/27

Harry apar topar İngiltere’ye döndü. Kraliçe Elizabeth ve babası Prens Charles ile acilen bir araya geldi; muhtemelen azarı yedi.”Muhtemelen” diyoruz çünkü bu küçük toplantının içeriği hala tam olarak bilinmiyor. Yalnızca ailesiyle yüzleştiğini ve durumu açıklama çalıştığını tahmin ediyoruz…

26/27

Sonra ne mi oldu? Tahmin edebileceğiniz gibi Kraliyet Ailesi çıplak fotoğraflara yayın yasağı getirdi, medyaya tedbir kararı koydu.

27/27