Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Şarkıcı Miley Cyrus’un muhteşem çiftlik evi

Genç yaşında şöhrete kavuşan Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Miley Cyrus, Tennessee’de 5.8 milyon dolarlık muhteşem evi göz kamaştırıyor.

1/15

Miley Cyrus’un evi 33 dönümlük bir arazi içerisinde yer alıyor. Evin bahçesinde bir havuz ve bir de mini golf sahası bulunuyor.

2/15

Rustik tarzda döşenen evde 6 yatak odası, sundurma ekranlı bir güneş odası ve tüm araziyi gören geniş bir teras var.

3/15

Daha önce Malibu’da ve Hidden Hills’de at çifliği alan şarkıcı, doğduğu şehirde bu evi alarak köklerine dönmek istiyor.

4/15

Hayranları heyecanla yeni şarkılarını beklerken, sanatçının bu ilham verici evde harika besteler yapacağı kulislerde konuşuluyor.

5/15

Miley Cyrus’un evi country ve rustik tarzıyla öne çıkıyor.

6/15

Sade ve pastel renklerin hakim olduğu iç dekorasyonun yer zemininde ve tavanda ahşap parke kullanılmış.

7/15

Ortamı daha sıcak bir hale getirmek için tavanlara yerleştirilmiş ahşap kolonlar dikkat çekiyor.

8/15

Bej rengin ahşapla mükemmel uyumunun yakalandığı iç mekanda, büyük pencereler doğanın nimetlerinden maksimumda yararlanmak için tasarlanmış.

9/15

Antika tuğlalarla süslenmiş şömine ortama sıcaklık katarken, kitaplıklar ve sade oturma grubuyla uyumlu eskitme dolaplar evin enerjisini yukarı taşıyor.

10/15

Havuza bakan ve her tarafı camla kaplı kış bahçesinde bulunan salıncak ise eve hareket katıyor.

11/15

Yüksek ve geniş yatakların yer aldığı yatak odaları da evin geri kalanında olduğu gibi sade tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Oturma odalarının aksine yatak odalarının zeminini duvardan duvara halı kaplıyor.

12/15

Pastel renklerin tercih edildiği yatak odaları, vizon rengi duvarlar ve ahşap mobilyalarla kombinlendiğinde, alışılageldik dekorasyon fikirlerinden farklılaşıyor.

13/15

Özel tüylü yatak örtülerinin kullanıldığı odalarda, aksesuar olarak abajur ve aynalar tercih edilmiş. 2 adet büyük yatak odasında şömine ve oturma grupları bulunuyor.

14/15

Antika ahşap malzemeden tasarlanmış makyaj masalarının ve bolca duvar aksesuarının kullanıldığı misafir yatak odalarında ise; çift kapaklı küçük gardıroplar mevcut.

15/15