Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Şarkıcı Usher Raymond'ın muhteşem evi

8 Grammy ödüllü Amerikalı şarkıcı Usher Raymond'ın ev dekorasyonu göz doldurdu...

1/15

Amerikalı şarkıcı Usher Raymond 21. asrın en başarılı sanatçıları listesinde 2. sırayı almayı başarmış görünüyor.

2/15

Söz konusu başarının arkasında kazandığı 8 Grammy ödülü, dünya çapında sattığı 65 milyon albüm ve dillere pelesenk olan şarkıları yatıyor.

3/15

Başarıya, şana, şöhrete doymayan Usher’ın evi de tam olarak bu ihtişamı yansıtıyor!

4/15

Usher, Los Angeles’ta, 1300 metrekare üzerine, 1920’li yıllarda inşa edilmiş olan malikanesinin, menajeri ve eşi Grace Miguel ile birlikte müşterek sahibi konumunda yer alıyor. İspanyol stilini temsil eden görkemli yapıya halihazırda biçilen fiyat ise 4,2 milyon dolar!

5/15

3 katı ve 5 yatak odası bulunan evin şatafatı ve dekoratif büyüsünün, stil sahibi potansiyel alıcıları kısa sürede kendine çekmeyi başaracağına şüphe yok.

6/15

20’li yılların tarzını yansıtan bu malikane, 5 yatak odasının yanında dört banyo ve iki de tuvalete sahip. Bunun yanında ziyaretçiler, henüz kapıdan içeriye adım bile atmadan önce evle ilgili görsel anlamda hayli dikkat çekici ayrıntılarla karşılaşıyorlar.

7/15

Bunların başında, evi çepeçevre saran ve muhtemelen etraftaki bir kısım meraklı komşuyu hayal kırıklığına uğratan çok yüksek çitler geliyor.

8/15

Ana kapıdan içeriye girdiğinizde sizi, son derece yüksek tavanlı bir hol ve holün parlak siyah duvarlarını donatan birbirinden özel çağdaş sanat çalışmaları karşılıyor.

9/15

Son derece ince bir işçilikle üretilmiş merdivenler ise tam anlamıyla varlık ve zenginliğe işaret eden dekoratif yansımalar karşınıza çıkıyor.

10/15

Giriş katta geniş bir salon ile paslanmaz çelikten gösterişli bir şömine ilk etapta göze çarpıyor. Ayrıca duvarları siyah ve mavi çiçek desenli yemek odası ile mutfak da yine bu katta bulunuyor.

11/15

Kemerli Fransız kapılar, Juliet balkonlar, panoramik şehir manzarasına sahip yemyeşil bir veranda da, Usher’ın evini malikaneye çeviren diğer unsurlar arasında yer alıyor.

12/15

Üst katta ebeveyn yatak odası, iki misafir odası ile bir banyo var. Ebeveyn yatak odasının kendine ait bir terası ile iki kişilik küvete sahip gösterişli bir banyosu bulunuyor.

13/15

En alt katta ise kadife perdeli, son teknoloji ile donatılmış bir cep sineması yer alıyor. Yine bu katta bulunan başka bir odadan içinde yüzme havuzunun olduğu açık bir alana da çıkılabiliyor.

14/15

2 diğer oda ise ev sahibine, özellikle fitness stüdyosu ya da ardiye olarak kullanılabilecek alanları temin ediyor.

15/15