Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Sinan Akçıl'ın sevgilisinden samimi açıklamalar

Sinan Akçıl ile bir yıldır aşk yaşayan Otilia bilinmeyenlerini anlattı. Posta'ya konuşan Romanyalı şarkıcı, hayatı ve sevgilisi Sinan Akçıl ile ilgili açıklamalarda bulundu.

1/17

*Hiç şımarık bir kız olmadım. Mütevazı bir aileden geliyorum. Ailemin ev gereçleri satan bir dükkanı var. Bükreş’te oturuyorlar. Ama ben çocukken büyükbabamlarla şehir dışında. Daha basit bir hayatımız vardı.

2/17

*Anneme benziyorum ama babam da yakışıklıdır. Seksi olmakla ilgili büyük derdim var aslında. Bana bakmaktan müziğimi duymuyorlar.

3/17

*Romanya’da kimsenin ismini bile bilmediği bir kasabada şöhret oldum. Şarkı söyledim, çalıştım. Ve sonunda ‘Bilionera’ patladı. Hiçbir zaman şöhret olayım, çok para kazanayım derdim olmadı.

4/17

*Bu yaz neredeyse ölecektim. Türkiye’deyken karnımda bir damar patladı. Acile 15 dakika daha geç gitsem ölecekmişim! Hayatın değerini daha iyi anladım.

5/17

*Dışarıda seksi görünüyorum ama evde büyükannemin pijamasıyla dolaşırım. O kadar rahat ki anlatamam. Annem bir keresinde, “Kızım, erkek arkadaşının yanında da mı bunu giyiyorsun?” dedi. Seksi iç çamaşırlarım var ama ben pijamayla rahat ediyorum.

6/17

*Evlenip bebeğim olmasını istiyorum. Ama konser kontratlarım var. Kariyerimle birlikte nasıl olacak bilmiyorum.*Rahat giyinir ve davranırım. İnanamıyorsun ama inan çok mütevazıyım. Bir bana bakarsın, bir de videodaki kıza! Jean’imle gezerim, makyaj yapmam. Sinan’a karşı da öyleyim. Yapmacık değilim, neysem oyum!

7/17

*Hepimiz biliyoruz ki erkekler çapkındır. Eğer bir kez aldatırsa, bir gecelik ilişkiyse affederim. Ama ikincisinde aynı kadınla... Bitiririm! Bazen macera, kaçamak o ilişkiyi daha sağlamlaştırır. Erkekleri çözmüş bir kadınım.

8/17

*Benim için ten uyumu çok önemli. Seks yoksa kendimi kadın gibi hissedemem.

9/17

*Sinan’ın hassas bir kalbi var. Belki bunu göstermiyor, bir bariyer koyuyor başkalarına... Şefkatli ve gördüğüm en duygusal erkek. Ailem de seviyor.

10/17

11/17

12/17

13/17

14/17

15/17

16/17