Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Son yılların en başarısız aktörleri

EDDIE MURPHY Eddie Murphy, ölçüsüz davranışları ve karışık özel hayatıyla; oyunculukla olan bağını kaybett

1/6

HAYDEN CHRISTENSEN Kariyerine, George Lucas gibi bir yönetmenin kanatları altında; ‘Yıldız Savaşları’nda, Anakin Skywalker olarak başlayan Christensen’ın şansı, sonradan yaver gitmedi. Daha sonra oynadığı filmlerde yıldızı parlamadı.

2/6

DOLPH LUNDGREN Türk seyircisinin ‘Rocky 4’ filminde canlandırdığı boksör Ivan Drago karakteriyle tanıdığı oyuncu, aksiyon filmlerinden başka türlerde de yer aldığı için başarılı olamadı. Zira Lundgren, bazen bir androidi bazen de bir rahibi canlandırdı.

3/6

STEVEN SEAGAL Dövüş sanatları filmlerinin vazgeçilmez ismi Steven Seagal, kötü bir oyuncu olmamasına rağmen, ne yaparsa yapsın; Jet Li ve Jackie Chan gibi aksiyon ustalarının önüne geçemedi. Hayranları ondan daha fazlasını bekliyor.

4/6

MACAULAY CULKIN 'Evde Tek Başına' serisinin çocuk yıldızı Macaulay Culkin, bir dönem, en zengin çocuk oyuncu olarak anılıyordu. Ama şöhret, ona uğur getirmedi. Özel hayatındaki sorunlar, kariyerini de etkiledi ve Culkin, beyaz perdeden koptu.

5/6

ASHTON KUTCHER Onu bu listeye, son zamanlarda aktörlük mesleğini küçümsediğinden koyuyoruz. Elinden düşürmediği cep telefonu, sıkıcı tweet’leri, eşi Demi Moore ile olan tuhaf ilişkisi, Kutcher’ı, oyuncudan çok bir magazin figürü yapıyor.

6/6