Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Tanyeli ile Hande Yener aynı sahnede

Oryantal Tanyeli, Hande Yener konserine danslarıyla renk kattı.

1/10

Muğla'nın Bodrum İlçesi'ndeki bir gece kulübünde ünlü şarkıcı Hande Yener, sahne aldı. Hande Yener'e sahnede ünlü oryantal Tanyeli, kıvrak danslarıyla eşlik etti.

2/10

İlçedeki bir gece kulübünde "Alt Dudak" adlı parçayla sahneye çıkan Hande Yener, 'Ya ya ya' ve 'Bodrum' adlı şarkılarıyla konserine devam etti.

3/10

Eski ve yeni albümünden şarkılara yer veren Hande Yener, hayranlarına "Benim yaşanmamış hiçbir şarkım yok. Hepsi şarkı oluyor. Hepsi gerçekleşiyor. Ya da önce gerçekleşiyor, sonra şarkı oluyor. İkisinden biri başıma geliyor" dedi.

4/10

Hayranlarının zaman zaman şarkılarında eşlik etiği Yener, 'Bodrum' adlı şarkının "Biz tam yalandık" sözlerinin ardından konserine ara vererek şunları söyledi:

5/10

"Bir karikatürde gördüm. Biz tam yalandık' diye benimde resmimi koymuşlar. Aslında özgürlük yalan diye düşünüyorum ben artık.

6/10

Özgürlükler çok yalan oldu. Ve dünyada ölümden başkası yalan diye düşünüyorum. O yüzden hepimiz yalanız yani".

7/10

Yener, karikatürde Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Türkiye Vizyon Belgesi'ni açıkladığı toplantıya katılan sanatçıların resmedildiği belirtildi.

8/10

Hande Yener konserini ünlü oryantal Tanyeli'de, izledi. Ünlü oryantel renkli danslarıyla Hande Yener konserine rek kattı.

9/10

Bu arada Tanyeli'nin giydiği kuru kafalı ve dantelli tayt dikkat çekti.

10/10