Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Tempo dergisi 'True Blood' dizisini yerlileştirdi

Sıcak vampir Burcu Esmersoy / Televizyoncu Kameralar önünde olmak için yaratılmış. Fotoğraf makinesinin önüne her geçtiğinde, inanılmaz rahattı. Canlı, güzel, çekici, sıcak bir kadın vampir ortaya çıktı.

1/5

Sakİn vampir Zeynep Özyılmazel / Fotoğraf sanatçısı Zeynep, dingin duruşuyla, en cool ve sakin vampirimizdi. Aslında bu karenin dışında, birçok asi pozu da var. Yani, öyle göründüğü gibi de değil sanki.

2/5

Muzİp vampir Kenan Doğulu / Sanatçı İlk defa çekim sırasında tanıştım. Sahnedeki gibi; enerjik, sıcak, sevimli, muzip... Kanı çok sevdi, çok daha kanlı pozlarımız da vardı. Ama o güzel kadife ceketi ve şık gömleğine kan dökmeden bitirdik.

3/5

Güzel vampir Tanem Sivar/ Televizyoncu Belki bin kare çektik. Seçim yapmak çok zor oldu. Tanem, ilk kez giydiği elbisesini bu çekim için almış. Bir Tim Burton filmi karakteri gibiydi. O elmayı gerçekten atıyor, photoshop hilesi değil.

4/5

Edalı vampir Elif Karadayı / Ressam Hem modelliği hem de vampirliği çok sevdi. Bu nedenle çok keyifli geçti çekim. 1950’lerin, 1960’ların filmlerinden çıkmış gibiydi; hem kıyafeti hem de poz verirkenki edası ve bakışlarıyla.

5/5