Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlü aktör Sylvester Stallone tecavüzle suçlanıyor

ABD'li aktör Sylvester Stallone, 16 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüzle suçlanıyor.

1/16

İngiltere'de yayınlanan Daily Mail gazetesi, yeni ele geçirilen polis kayıtlarına dayanan haberinde, Rocky ve Rambo serilerinin başrol oyuncusu Oscar ödüllü Stallone'nun Las Vegas'taki bir film setinde ismi açıklanmayan bir kız çocuğuna tecavüz ettiğini yazdı.

2/16

İddiaya göre o dönemde 40 yaşında olan Stallone, Las Vegas'taki bir otelde, ailesiyle birlikte kalan kız çocuğuyla tanıştı.

3/16

Over the Top (Zirvede) adlı filmin çekimleri için Las Vegas'ta bulunan Stallone, kendisinden imza isteyen kız çocuğuyla konuşmaya başladı.

4/16

Daily Mail'in haberinde, Stallone'un koruması Mike De Luca'nın, kız çocuğuna "Stallone sana yakınlık gösterirse ne yapardın?" diye sorduğu, kızın da "Ben de ona yakınlık gösterirdim" dediği iddia ediliyor.

5/16

Ardından koruma De Luca'nın 16 yaşındaki kız çocuğuna otelin 27'nci katındaki bir odanın iki anahtarını verdiği ve hemen odaya çıkmasını istediği belirtiliyor.

6/16

Daily Mail, "Polis kayıtlarına göre, kız ifadesinde 27'nci kata çıktığında Stallone ve korumasıyla koridorda karşılaştığını, birlikte odaya girdiklerini anlattı" diyor.

7/16

Polis kayıtlarındaki ifadeye göre, kız çocuğu Stallone ile cinsel ilişkiye girdikleri sırada odaya koruma De Luca'nın da girdiğini ve 'Ben de katılabilir miyim?' diye sorduğunu anlatıyor.

8/16

Daily Mail haberinde, "Yine polis kayıtlarındaki ifadeye göre De Luca kızı oral sekse zorluyor. Stallone da kızdan De Luca ile oral seks yapmasını istiyor" deniyor.

9/16

Olayın ardından Stallone'nun kendisini tehdit ettiğini anlatan kız çocuğu, hem Stallone'un hem de korumasının olayı kimseye anlatmamasını istediklerini ifade ediyor.

10/16

İfadede, Stallone ve korumasının "Eğer konuşursan kafanı kırarız" dedikleri iddia ediliyor.

11/16

12/16

13/16

14/16

15/16