Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlü isimlerden Dünya Kadınlar Günü paylaşımları

Ünlü isimler 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü unutmadılar. İşte sosyal medya hesaplarında paylaştıkları o mesajlar...

1/11

NESLİHAN DARNEL 8 mart dünya işçi ve emekçi kadınlar gününüz kutlu olsun... bu fotoğraf benim için çok özel çünkü bu fotografta 4 aylık hamileyim son şampiyonlar ligi maçım bundan 5 ay sonra anne oldum, herkes kariyerimin en üst noktasında anne olmak istememi yanlış bulmuştu anne olduktan sonra dünya şampiyonu oldum Avrupa şampiyonu oldum, olimpiyata gittim.

2/11

DOĞA RUTKAY Emekçi Kadınların günü, sadece bugün değil dünya döndüğü, güneş açtığı, başaklar sarardığı, denizler çoştuğu, bebekler büyüdüğü , gün geceye döndüğü sürece .... Emekçi kadınlar dün bugün yarın ve daima dünyayı emekleriyle ve sadece varlıklarıyla bile güzelleştirmeye devam edecek! Onlarca zulüme ve işkenceye rağmen! Emekçi kadınların günü kutlu olsun!

3/11

Ceyda Düvenci Kadın her günün emekçisi, her daim kadın, hep güçlü... bugün belki en özel kadınları anmak ve onlara kendini özel hissettirmek için doğru bir gün olabilir ama her gün kadın için... bu satırları okuyan muhteşem sen; yüzündeki çizgilerinle, yorgunluklarınla, mutluluğunla, gücünle, kocaman yüreğinle,tükenmeyen gücünle,yaralarınla, hayat duruşunla, bilginle hep çok özel ve güzelsin... gücünü unutma..

4/11

Irmak Ünal İşte benim için ilk kadın. Canım Annem. En güzel kadın.. kadın gibi kadın. Ne mutlu bana ve şükürler olsun özgürlüğüne sahip ama kadınlığından bir gr ödün vermemiş bir annenin kızıyım. Ben ucundan sana yaklaşsam ne mutlu bana. En çok koşulsuz seven yüzüyle kadınsın benim için. Sevgiyi hatırlatan... Bütün Kadınların KADIN olduklarını hatırladıkları, gururla sahip çıktıkları, çıkabildikleri, kadın olmayı kutlayıp keyfini çıkartabildikleri, özgür, huzurlu bir dünya diliyorum. Çünkü O, bundan çok daha güzel, barışçıl ve huzurlu bir dünya olacak.

5/11

YONCA EVCİMİK 8 Mart dünya kadınlar günümüz kutlu olsun hanımlar! Güçlü , üretken , hakkını arayan , birbirini kollayan emekçi kadınlar

6/11

HAKAN AYSEV

7/11

CELİL NALÇAKAN Yakın gelecekte, kadınların atılmadığı, satılmadığı, hiçbir sebepten yok sayılmadığı günlerin geleceğini dileyerek...

8/11

BURCU ESMERSOY bize her gün kadınlar günü happy women’s day

9/11

Başak Parlak, Ben kadınım. Özgürüm. Güçlüyüm. Bir erkekle eşitim. Bedenimde ve ruhumda benden başka kimsenin söz hakkı yok. Bunların gerçek olduğu günlere.. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’müz kutlu olsun..

10/11

Armağan Çağlayan, 8 Mart dünya emekçi kadınlar günü kutlu olsun.... sglmge Clara zetkin i de analım bu vesileyle .. teşekkür ederiz

11/11