Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlü oyuncuların kendini tekrarlayan rolleri

Bazı oyuncular, kendine has görüntüleri ve hareketleriyle tanınıyor. Bu görüntü ve hareketler adeta onların imzası niteliğinde.

1/11

Onları hemen her filmde benzer görüntüyü verirken, benzer hareketi yaparken yakalamak mümkün.

2/11

İşte Johnny Depp'ten Brad Pitt'e, Leonardo DiCaprio'dan Tom Cruise'a ünlü oyuncuların farklı filmlerden benzer kareleri...

3/11

BRAD PITT Brad Pitt, hemen her filminde, seyircisini yemeye teşvik edecek şekilde bir şeyler atıştırmasıyla akıllarda yer edindi.

4/11

HARRISON FORD Harrison Ford, karakterlere hayat verirken parmak sallamayı seviyor. Bu tehditkar parmak ilk kez Star Wars'ta ortaya çıkmıştı.

5/11

JOHNNY DEPP Jack Sparrow, Willy Wonka ya da Çılgın Şapkacı karakterlerini şapkasız hayal edemezsiniz. Depp'in şapka takmayı günlük hayatta da sevdiği biliniyor.

6/11

LEONARDO DICAPRIO Hiç kimse DiCaprio'dan daha iyi kadeh kaldıramaz. İlk olarak Titanic filminde kadeh kaldırdığı görülen oyuncu, aynı hareketi Zincirsiz, Para Avcısı ve Muhteşem Gatsby filmlerinde tekrarladı.

7/11

MICHELLE RODRIGUEZ Bir filmde Michelle Rodriguez varsa, orada erkeklerden daha iyi dövüşen bir kadın karakter var demektir.

8/11

SAMUEL L. JACKSON Usta oyuncu, hayat verdiği karakterlere hararetli konuşmalar yaptırmayı seviyor. Jackson, bunu ilk olarak Ucuz Roman filminde yapmıştı.

9/11

TIM ROTH HEP AYNI SAKİN TAVIR İngiliz aktör, hangi karakteri canlandırırsa canlandırsın, mutlaka rahat koltuğunda sakin sakin oturacak bir neden buluyor.

10/11

TOM CRUISE Tom Cruise'un filmlerindeki koşma sahneleri öylesine meşhur ki "Tom Cruise gibi koşmak" diye bir deyim bile oluşmuş durumda.

11/11