Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlüler Halep için tek yürek oldu

Ünlüler, Halep’te yaşanan insanlık dramına sessiz kalmadı.

1/25

Demet Akalın’dan Ebru Gündeş’e, Alişan’dan Gülşen’e kadar birçok ünlü isim; ağır çatışmalar sonucu onlarca sivilin hayatını kaybettiği Halep’e yardım çağrısında bulundu. İşte ünlü isimlerin mesajlarından bazıları...

2/25

ÇAĞLA ŞIKEL: İşte bu cehennemin fotoğrafı... Rabbim sen yardım et... Duyarsız kalmayın, yardım edin.

3/25

GÜLŞEN: Bu görüntülerden sonra normal bir şekilde hayata devam edebilmek çok zor.

4/25

OKTAY KAYNARCA: 'Halep düştü' diyorlar, yanlış; insanlık düştü... Allah sadece isteyeni sevmez, çalışıp isteyeni sever. Bir gün intikam sırası geldiğinde, bizim çocuklarımıza yaptığınızı biz size yapmayarak intikam alacağız.

5/25

GAMZE KARAMAN: Yazık o insanlara, yazık o minicik çocuklara... Yeter, çekin o pis ellerinizi masum insanların üzerinden! Neye üzüleceğimizi, neye ağlayacağımızı şaşırdık artık. HALEP yaz, 4042'ye gönder, sadece 5 TL bağışla. En azından bu kadarını yapalım.

6/25

IŞIN KARACA: Sadece yaşamaya çalışan masum insanlara yapılan zulmü dünyaya anlatmak ve onlara el uzatmak boynumuzun borcu.

7/25

BİRCE AKALAY: Dokuz yıl önce sokaklarında, köylerinde karış karış dolaştım. Damlarda ağırlandık... 'Dünyanın en güzel çocukları işte burada' demiştim. Sapsarı büyüsünü keşfettikçe içine işleyen, muazzam bir şehirdi Halep. Ne şehirler var şimdi, ne çocuklar, ne de hayatlar... Yalnızca hikayeler kaldı.

8/25

ALİŞAN: Bu çocukların akıttığı her damla gözyaşı, sizin yedi sülalenizden fitil fitil çıksın inşallah. Allah'ım perişan etsin sizleri! Katliama sessiz kalmayın.

9/25

AYŞE TOLGA: Her türlü acıyla sınanıyor insanoğlu... Allah'ım vardır bir bildiğin diyeceğim. Dualarımız Halep için.

10/25

ŞAHAN GÖKBAKAR: Sırasıyla Rus çocuklar, Amerikalı çocuklar, Suriyeli çocuklar... Çocuklara zarar veren insan değildir. Allah, Suriye'deki çocukların yardımcısı olsun. Minnacık bedenler üzerinde koca koca oyunlar oynayan devletler utanın!

11/25

DEMET AKALIN: Umarım çocuklar için de acil bir şeyler yapılır. Büyük Türkiye'm, büyük devletim merhametini gösterecektir. Tüm büyüklerimizden Allah razı olsun.

12/25

EBRU GÜNDEŞ: Halep için sessiz kalmayın.

13/25

EMRE ALTUĞ: Halep'te katliam var. Duyarsız kalma, yardım et.

14/25

HANDE YENER: Halep için ses ver!

15/25

GAMZE ÖZÇELİK: Daha şehitlerimizin kanı kurumamış, acımız yakıyor... Bir tarafa bakıyorum giden yiğitler, şehit aileleri, diğer tarafa bakıyorum yüzyılın katliamına kurban giden masumlar.. Dünya yanıyor, sınav çok ağır! Ne kadar uyutulmuşuz, ne kadar uyuşturulmuşuz, ne kadar da ayrıştırılmışız. Halep son nefesini verirken, kardeşlerimiz en ağır şekilde katledilirken hiçbir şey yapamıyoruz. Onlar cennetlerini kazanırken, biz bu sınavı veremiyoruz. Birleşmedikçe kan akmaya, bedeller ödemeye devam edeceğiz. Lütfen bir şeyler yapalım! Lütfen aklımızı, kalbimizi, niyetimizi, duamızı diri tutalım.

16/25

Tuba Büyüküstün Oralarda bir yerlerde değil,içimizde yanıyor şehir, içimizde ölüyor çocuklar.

17/25

Deniz Akkaya Halep'te katliam var!!!!Bugün yine 82 sivil hayatını kaybetti....dünya artık yaşanmaz bir yer....

18/25

Şeyda Coşkun Yüreğimiz yanıyor!!! bu çaresiz çocukların yüzüne nasıl bakacak, koskoca dünya ülkeleri !!!

19/25

Çocuklar sadece gülmeli, mutluluk çığlıkları atmalı, sevgiyle büyümeli ve güven içinde olmalı.

20/25

Hakan Çalhanoğlu Allahım sen yardım et #haleptekatliamvar #halep

21/25

Ece Erken fotoğraf paylaşmaya yüreğim dayanmadı...

22/25

Gülben Ergen sadece okuma, uygula..

23/25

Alişan Canım acıyor, içim yanıyor. Dün'den beri kendimi iyi hissetmiyorum, o videoları, o görüntüleri gördükçe ağlamaktan kendimi alamıyorum. Ben kendi çocuğumu kucağıma almaya bile kıyamıyorken o çocuklara yapılanları hazmedemiyorum. Çocuklar sadece sevgi isterken, sevilmek isterken onların günahı ne? Şimdi elimden gelen birşeyler yapmak istiyorum. Süt, bebek bezi, mama, tuvalet kağıdı,un, battaniye gibi temel ihtiyaçlara ihtiyacı varmış. Buradan markalara sesleniyorum; ben bu temel ihyaçları toplayıp göndermek istiyorum

24/25

Mustafa Yigit Kirazci Halep... "Halep" yaz 5601'e, 4025'e, 2989'a yolla yada "Bağış" yaz 2868'e yolla.

25/25