Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlülerden 23 Nisan paylaşımları

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta coşku ile kutlandı...

1/30

Sosyal medyada ise 23 Nisan hashtag'i kullanılarak paylaşımlar yapılıyor.

2/30

İşte ünlü isimlerin sosyal medyadan yaptıkları 23 Nisan paylaşımları... Beren Gökyıldız "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun..."

3/30

Burcu Biricik "23 Nisan Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun sonsuz olsun"

4/30

Cem Yılmaz "Hooop"

5/30

Ceyda Düvenci "23-nisan... içinizdeki çocuğun da bayramı..."

6/30

Hande Doğandemir "küçük Hande 23 Nisan' ınızı kutlar. huzurla, barışla, aydınlık günlerde Atamızın izinde.. içimizde ki çocuk hep yaşasın"

7/30

Deniz Akkaya "ATA'm,benim bizim kızımın Ata'si...o aslında dünyanın Ata'si. Dünyanın kabul ettiği,bu ülkeyi sevsin sevmesin her kesimin kabul ettiği, Ata'mizin ismini altın harflerle kazidigi bir dünyada yaşıyoruz.dunyanin her yerinde efsane bir lider.her videosu beni huzunlendirir her fotoğrafı titretir. Atamiz çocuklara önem veren onları önemseyen bir liderdi ve dünyanın en güzel bayramına Türkiye Cumhuriyeti Atamizin vesilesiyle sahiptir. Bugün çocuklar gibi bayram kutlama günüdür çünkü bugün 23 Nisandir!"

8/30

Şebnem Bozoklu "Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun 23 Nisan! Keşke hepsini sarıp sarmalayıp kollayabilsek..."

9/30

Murat Boz "Atamızın armağanı #23nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun"

10/30

Yavuz Seçkin "Kutlamalara tam gaz devam ediyoruz"

11/30

Burak Kut "23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramımız kutlu olsun! Küçük hanımlar,küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü,yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz.Atatürk"

12/30

Ziynet Sali "Geleceğimizin ışığı tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun! İçinizdeki çocuğun hiç büyümemesi dileğiyle"

13/30

Çağan Irmak "#23nisan siz yeşertin umutları çocuklar"

14/30

Selda Bağcan "Küçük Hanımlar,Küçük Beyler!Sizler hepiniz geleceğin bir ğülü, yıldızı, bir mutluluk parıltısısınız! Memleketi asıl Aydınlığa Bogacak sizsiniz. Kendinizin ne kadar mühim, kıymetli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışın. Sizlerden çok şey bekliyoruz" Mustafa Kemal ATATÜRK...

15/30

Alina Boz "En güzel , umut dolu gün bugün. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun. "Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, değerli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şey bekliyoruz."

16/30

Didem Soydan "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun Mustafa Kemal Atatürk 'ün çocuklarıyız"

17/30

Ata Demirer "23 Nisan kutlu olsun çocuklarımıza bizlere ve hiç büyümeyenlere"

18/30

Oktay Kaynarca "23 Nisan ULUSAL EGEMENLİK ve çocuk bayramımız kutlu olsun...."

19/30

Tuğba Özay "Ata'mızın tüm dünyada ilk ve tek olan, çocuklara bahşettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'mız kutlu, mutlu, umutlu olsun ..! Yalnız şurası bir gerçek ki Atamız yaşasaydı eğer ne çocuk işçilere izin verirdi ne çocuklara tecavüz eden, çocuklarla evlendirilenleri asla affetmezdi ..! Bir güne sığışan değil her güne yayılan bayramlarımız olsun ..! Çocuklarımız çocuk gibi yaşasınlar ..! Çocuk kalsınlar ..! Ve egemenliğimiz ilelebet sürsün üretimimizle, bilim ve sanattaki başarılarımızla."

20/30

Alişan "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Gazi TBMM'nin 97. Kuruluş Yıldonumu kutlu olsun

21/30

Ezgi Avcı "Ulusal egemenlik öyle bir ışıktır ki, onun karşısında zincirler erir, taş ve tahtlar batar, yok olur."

22/30

Derya Baykal "Umudumuz geleceğimiz çocuklarımızın"

23/30

Çağatay Ulusoy "Tüm çocukların ve hala içindeki çocuğu yaşatanların 23 nisan'ı kutlu olsun. Yaşasın 23 nisan yaşasın içimizdeki çocuk.."

24/30

Çağla Şıkel Sevgi...

25/30

Ebru Şallı 23 Nisan kutlu olsun! Sevinin çocuklar övünün büyükler...

26/30

Kemal Dogulu

27/30

Yasemin Özilhan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun

28/30

Gülben Ergen Bizim anılarımıza anılar eklendi bugün Teşekkür ederiz çocuklarımıza 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı hediye eden liderimize

29/30

Sunay Akın Köln Üniversitesi'nde, Almanya'da yaşayan soydaşlarımızla, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın coşkusu...

30/30