Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlülerden kadınlar günü mesajı

Ünlü isimler "8 Mart Dünya Kadınlar Günü"nü sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla kutladı.

1/14

Ebru Gündeş

2/14

Alişan 8 Mart Dunya Kadınlar Günü... Ve malesef hergun kocası tarafından dovulmus,işkence gormuş, en sonunda hırsını dovmekle alamayan kocaları tarafından oldurulen.. Erkek arkadaşı yada sevgılısı tarafından şiddet goren,oldurulen..

3/14

Ailesi,akrabaları,en yakınları tarafından zorla evlendırılmeye calısılan,dovulen ve nedenını namus olarak gosterıp yıne oldurulen kadınlar!!! Bir kadına utanmadan,sıkılmadan el kaldıran,doven,zorla sahıp olmaya kalkan.. Üzerınde gucu ıle baskı kuran,Sen benımsın!! Ben ıstedıgımı yaparım,ben bıtırırım.. sen kımsın?dıyen erkekler!!! Bunları yazarken, hayatım boyunca hıcbır kadına el kaldırmamıs bırısı olarak alnım ak bır sekılde yazıyorum..Ve bunu okuyacak olan butun erkek takıpcılerımden sunu ıstıyorum..Gozlerınızı bır an kapayıp dusunun... Sızı doguran bır kadın,doyuran bır kadın,buyuten ve bugunlere gelmenıze neden olan bır kadın... ANNEN!!!Ve kendı karına,kız arkadasına yada herhangı bır kadına karsı yapacagın her hareketı Annen'e yaptıgın yada Anne'ne yapılsaydı dıyerek dusun...Önce en degerlım Annem başta olmak üzere,butun Kadınlar'ımızın Dunya Kadınlar Günü kutlu olsun..

4/14

Gülben Ergen

5/14

Timur Acar

6/14

Sinem Kobal Bir milletin medeniyetini olcmek istiyor musunuz; kadinlarina nasil muamele edildigine bakiniz " ataturk 8 mart kadinlar gunumuz kutlu olsun

7/14

Mesut Yar Bu sakalı akça pakça yüreğinle ağarttım ben. Güzel insan, güzel kadın, güzel eş. Bir gün değil, her gün kurban olurum seni Yaradana. Kadınlar günün, gününüz, günümüz kutlu olsun. Bana verdiğin her gram emek için minnetle..

8/14

Itır Esen Kadınlara Seçme ve Seçilme Hakkı, KADIN olmak zor ama bu ülkede KADIN olmak ıstırap, kahır hatta SUÇ!!!

9/14

Yeşim Salkım

10/14

Cengiz Abazoğlu

11/14

Pınar Altuğ

12/14

Oya Aydoğan Dünya kadınlar gününüzü kutlarım

13/14

Ebru Şallı Kadınlar gününü erken kutlayalım dedikkkk

14/14