Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlülerden şehit haberine tepki

Hakkari’de askeri konvoyun geçişi sırasında yola döşedikleri mayını infilak ettiren PKK’lı teröristler bölgeye sevk edilen askerleri pusuya düşürdü. İlk gelen bilgilere göre 8 asker şehit oldu, 9 asker yaralandı. Bu üzücü haber sonrası ünlü isimler tepkilerini twitter sayfalarından dile getirdi. İşte saldırıya ünlülerden gelen ilk tepkiler...

1/9

ŞAHAN GÖKBAKAR 8 ilk defa bu kadar kötü duyuluyor. Çok üzgünüm.

2/9

ITIR ESEN Vurulduk ey halkım. Uyuttunuz bizi. Geniş çaplı operasyon başlamış? Bıktık bu cümleden. Karşımıza bunlarla çıkmayın. Deprem bile sizin kadar zarar vermedi.

3/9

ÇİÇEK DİLLİGİL Bir yumru boğazıma geldi oturdu. 8 şehit dedirtmiyor. 3'e karşı 5, 5'e karşı 10... Sonra? Daha? Ben anlamıyorum! Bana ÇÖZÜM gerek! Bu ülke vatandaşı olarak, erkek çocuk annesi olarak, sönen ocakların acısını hisseden birisi olarak! ÇÖZÜM!

4/9

ŞEBNEM BOZOKLU Yine yandı canımız. Tüm iktidar ve muhalefet liderlerini, milletvekillerini, bir odaya doldurup Barış Manço'dan 'Kazma' adlı şarkıyı dinlettirmek istiyorum.

5/9

GÜLBEN ERGEN Lafta kalıyor her kahrolsun demeler, acılar haykırışlar değiştirilemedi bu kin! Değiştirilemedi yıllardır akan kanlar! Lanet olsun lanet!

6/9

MUSTAFA CECELİ Askerimize kurşun yine yine yine. Yazık!

7/9

ÖZGE UZUN Ne kadar zor büyüyor insan evladı. Nasıl emekle, nasıl sevgiyle. 8 eve daha ateş düştü. Allah'ım sabırlar versin. Bitsin artık bu acı. Yazıktır, günahtır bu memleketin evlatlarına. Daha geçen sene bu zamanlar referandum turlarında o dağlarda güle oynaya seyahat ediyorduk.

8/9

HİLAL CEBECİ Şehit kardeşlerimizin Allah ailelerine sabır versin. Huzur içinde yatsınlar. Kötü insanların kalbine iyilik gelsin. Biz güçlü bir ülkeyiz.

9/9