Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlülerin bilinmeyen yatırımları

Ünlüler attıkları her adımla dudak uçuklatan paralar kazanıyor. Ama görünüşe göre bu onlara gelecek için fazla güvence sağlamıyor.

1/25

Filmlerden kazandığı parayı kimi mandıraya yatırıyor, kimi bebek bezine. Şarapçılık yapan da var gece kulüplerine striptiz direği satan da. İşte ünlülerin bilinmeyen yatırımları...

2/25

Bergüzar Korel'in Cihangir'de bir kurabiye dükkanı var. Burası aynı zamanda bir kafe gibi de hizmet veriyor.

3/25

Tuba Büyüküstün, oyunculuktaki başarısını ticarete taşıdı. Dizi ve sinema filmlerinden kazandığı tüm gelirini iki firmaya yatıran başarılı oyuncu, annesi ve babasıyla kurduğu şirketin yurt dışına açılmasını sağladı. Güzel oyuncu aynı zamanda kazancının bir bölümünü de emlak yatırımları için harcıyor.

4/25

Muazzez Ersoy, İstanbul'un Maltepe semtinde bir kebapcı dükkanının sahibi.

5/25

Birçok şarkıcı gibi iş hayatında da başarılı olmak için kolları sıvayan Serdar Ortaç, kalıp atölyesi satın aldı.

6/25

Engin Günaydın da kazancını gayrimenkule yatırıyor. Günaydın İstanbul'un yanısıra memleketi olan Tokat Erbaa'da da bir çok gayrimenkule sahip.

7/25

Kazandığı parayı gayrımenkule yatıran Kenan İmirzalıoğlu, Cihangir’de birçok binanın sahibi.

8/25

Arka Sıradakiler dizisinde canlandırdığı Özge karakteriyle tanınan Sevda Dalgıç, ticarete el attı. Alaçatı’da “Köfte Delisi” adlı bir mekan açan Dalgıç, oyunculuğu bıraktı.

9/25

Oyuncu Rojda Demirer de ablası Ruken Demirer ile çikolata sektörüne el attı. İkisi de oyuncu olan Demirer kardeşlerin İstanbul'un Nişantaşı semtinde bir çikolata mağazası var.

10/25

Şöhret olmadan önce bulaşıkçılık da dahil birçok iş yapan Ersin Korkut, Beşiktaş'ta bir mahalle kahvesi açtı.

11/25

Türkiye’nin Diva’sı Bülent Ersoy’un gelirinin bir kısmını iş makinelerine yatırdığı manşetleri süslemişti. Sayıları bir tür şehir efsanesi olsa da Ersoy'un gerçekten kiraya verdiği iş makineleri var.

12/25

Ekranın en çok kazanan isimlerinden Kıvanç Tatlıtuğ satın aldığı pahalı arabalarla tanınıyor. Onun yatırım yaptığı bir başka alan da emlak.

13/25

Pınar Altuğ ve kocasının özel tekne tekstili üreten bir şirketi var. Annesinin adına açtığı bu şirketin çalışmaları kapsamında müşterilerin istekleri doğrultusunda renk, desen ve kumaş seçip tekneler için tekstil üretiyor.

14/25

Fantastic Four ve Dark Angel filmleriyle yıldızı parlayan Jessica Alba sinemanın yanısıra kendi işinin de patronu oldu. Alba, kızları Honor ve Haven'dan aldığı ilhamla bir şirket kurdu. Yazar Christopher Cavigan ile ortak kurduğu The Honest Company, çocuklara ve ailelere yönelik ürünler satıyor.

15/25

Elizabeth Hurley, mankenliğin ve oyunculuğun yanında başka işler de yapıyor. Hurley, 400 dönümlük tarlasında yetiştirdiği organik ürünleri pazarlıyor. Aynı zamanda modaya da el atan Hurley, bikini ve plaj giysileri tasarlıyor.

16/25

Victoria Beckham gibi bir stil ikonunun modaya el atmasında şaşılacak bir durum yok. Beckham işe ünlü markalar için kendi tasarımlarını hazırlamakla başladı. Kızı Harper'ın doğumundan sonra da bebek modasına el attı.

17/25

Eski Playboy güzeli Carmen Electra'nın çok ilginç bir yan işi var. Electra, gece kulüplerinde striptiz yaparken kullanılar dans sırıklarını satıyor. Electra aynı zamanda kendisinin yer aldığı striptiz videosunu da pazarlıyor.

18/25

Usta yönetmen Francis Ford Coppola'nın California'daki ünlü Napa Vadisi'nde üzüm bağları var. Coppola şarapçılığın yanısıra turizm sektörüne el atıp otelcilik de yapıyor

19/25

Beyazperdenin ikonlarından Clint Eastwood'un da ek işi var. Eastwood, California'daki Mission Ranch Resort'u satın alıp mandıra haline getirdi. Eastwood aynı zamanda yine aynı bölgese bir golf kulübüne de sahip.

20/25

Bazı ünlüler de moda sektörüne yatırım yapmayı tercih ediyor.Bunlardan biri de Gwen Stefani.Şarkıcının L.A.M.B adını verdiği bir giyim markası bile var.

21/25

Ünlü şarkıcı Katy Perry de sadece müzikle sınırlı kalmadı, kozmetik işine el attı.Perry, kadınlar için takma kirpik üretiyor. Böylece kısa ve gösterişsiz kirpiklerinden memnun olmayan kadınları güzelleştirip mutlu edecek.

22/25

Bir döneme damgasını vuran güzel oyuncu Raquel Welch de sinemaya veda ettikten sonra bambaşka bir alanda faaliyet göstermeye başladı. Welch, peruk tasarlayıp satan bir şirkete sahip.

23/25

Ödüllü aktör Robert de Niro sinemadaki başarılarıla yetinmeyip ticarete de el attı. de Niro, ABD'nin yanısıra 20'yi aşkın ülkede şubesi bulunan ünül Nobu adlı restoranın ortaklarından.

24/25

Ünlü tenisçi Maria Sharapova, Sugarpova adını verdiği bir şekerleme firmasının sahibi.

25/25