Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlülerin derbi totemleri

Ünlüler, tuttukları takım maçı kazansın diye hangi totemleri uyguluyor? İşte ünlülerin tuttukları takımlar ve sıradışı totemleri...

1/20

Süper Lig'de kritik öneme sahip Galatasay-Beşiktaş maçı yarın akşam saat 20.00'de oynanacak. Taraftarları şimdiden heyecan sardı.

2/20

Peki, ünlüler derbi heyecanını nasıl yaşıyor? Ünlülerin derbi maçları için totemleri var mı? İşte ünlülerin tuttukları takımlar ve totemleri..

3/20

Şahan Gökbakar Galatasaraylıyım. Deplasman maçlarını yakın arkadaşım Murat’la beraber ve illa onun evinde izlerim. Murat olmadan deplasman olmaz.

4/20

Çağla Şıkel Galatasaraylıyım. Galatasaray kalesinde bir tehlike varsa, “Olmaz o iş” derim ve rakip takım o golü mutlaka kaçırır. Ne zaman “Olmaz o iş” demeyi unutuyorum, gol yiyoruz.

5/20

Çağla Kubat Beşiktaşlıyım. Babamdan kalan bir totemim var. Futbolcular hücum ederken ellerimi kale gibi hissediyorum. Birbirine kenetliyorum. Eğer ellerim arasında boşluk kalırsa gol yiyoruz.

6/20

Serhat Teoman Galatasaraylıyım. Penaltı atışlarına bakmam, sesi dinlerim.

7/20

Nilüfer Açıkalın Beşiktaşlıyım. Çok sağlam bir totemim var ama bozulmaması için kimseye söylemedim. Ben o totemi nerede olursam olayım yapıyorum. Yapamazsam takım kaybediyor, yaparsam kazanıyor.

8/20

Bengü Galatasaraylıyım. Derbileri tüm takımın imzaladığı uğurlu formamla izlerim. Evde izliyorsam yere otururum.

9/20

Hatice Şendil Ben Fenerbahçeliyim, eşim Burak Galatasaraylı. Biz kazanalım diye etmediğim dua kalmaz. Hatim indiriyorum diyebilirim. Gol pozisyonundaysak ‘fingers crossed’ yaparım yani parmaklarımı birleştiririm. Genellikle işe yarar.

10/20

Bige Önal Galatasaraylıyım. Rakip ceza sahamıza girince parmaklarımı birleştiriyorum.

11/20

Yalın Galatasaraylıyım. Son zamanlarda alt kattaki televizyonun uğurlu olduğuna inanıyorum. O televizyonda izlesek kazanıyoruz. Orta katta izlersek hep kaybediyoruz.

12/20

Hakan Baş Fenerbahçeliyim. Maç sabahı PlayStation’da mutlaka Fenerbahçe olup o günkü rakibi yenerim. Sonra o skor çıkacakmış gibi totem yaparım.

13/20

Umut Eker Fenerbahçeliyim. Erkek kardeşim Uğur’un uğuruna çok inanıyorum. Onsuz izlediğim bütün maçları kaybediyoruz.

14/20

Merve Oflaz Fenerbahçeliyim. Maç başlarken bütün atıştırmalıklarımızı, erzakımızı toplarız. Herkes yerine oturur. İlk yarıya kadar tuvalete gitmek bile yasaktır.

15/20

Barış Kılıç Fenerbahçeliyim. Maçları statta izlerim. Gol atılana kadar yanımdaki arkadaşımla sürekli yer değiştiririm. Gol atıldığında da o koltukta kalırım. Hatta gerekirse söker o koltuğu eve bile götürürüm.

16/20

Burcu Esmersoy Galatasaraylıyım. Evdeysem izlemediğim maçı kazanıyoruz. Stada gittiysem kaybettiğimiz maç yok. Ama evdeysem ve izliyorsam işimiz çok zor.

17/20

Ben de açmıyorum. Rakip takım maçlarını izliyorum kaybetsinler diye.

18/20

Alişan Fenerbahçeliyim. Fener ilk golü attığında ne yapıyorsam, maç boyu onu yapıyorum. Bir keresinde maça trafikten yetişemedim.

19/20

Radyodan dinlemeye başladım. Fenerbahçe gol attı. Eve gitmedim, maç bitene kadar arabayla dolaştım. Maç bittiğinde Edirne’ye 30 km kalmıştı.

20/20