Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlülerin terör tepkileri

Dağlıca ve Iğdır'daki hain saldırlar yüreklere ateş düşürürken sosyal mecralar da siyaha boyandı... Ünlüler tepkilerini işte böyle gösterdi...

1/35

Halit Ergenç: Terörden ve ölümden beslenen her zihniyete lanet olsun. Gencecik canlardan, yaşamaktan, umuttan ve barıştan daha kıymetli ne var ki öldürüyorsunuz... NE VAR?

2/35

BURCU ESMERSOY: Ne mutluluk kaldı içimizde, ne huzur. Allah Rahmet eylesin, sevenlerine ailelerine sabır versin.

3/35

SILA: Değiş ki dünya değişsin.

4/35

Burak Özçivit: Millitizin başı sağolsun

5/35

MERT ALAŞ: (ABD’de yaşayan Türkiye kökenli fotoğrafçı) Enough, Stop Terror in Turkey!

6/35

Deniz Çakır: Ölüm üzerinden siyaset yapanlar. VİCDANSIZSINIZ...

7/35

Bergüzar Korel: ACIDAN TÜKENDİK.

8/35

Erkan Petekkaya: Hangi ideoloji için olursa olsun terörü önce ülkemde sonra tüm dünyada lanetliyorum.

9/35

Emre Kınay: Bu şerefsizlikten artık vazgeçin

10/35

Şahan Gökbakar: Terör denen lanet, ülkemizde tüm vahşetii sergiliyor. Bunun karşısında Kürtler ve Türkler yan yana durmalı ve töteröre aynı sertlikte tepki vermeli. Kötü günlere doğur hızla ilerliyoruz, dur diyemezsek sonumuz karanlık.

11/35

Özcan Deniz: Kıyametin kopmasını hiç bu kadar istememiştim. Bu vicdan ve akıl tutulması başka nasıl biter...

12/35

Arda Turan: Yine evlere ateş düştü. Acılarımız yine tarifsiz. Başımız sağolsun güzel ülkem. Artık bu son olsun..

13/35

Didem Soydan: Gökyüzü bazen ciğerime doluyor. Hemen bir ağlama başlıyor. Eksik bir şey mi var... Çok eksik! Huzur, barış, evlatlar, canlar....

14/35

Nurgül Yeşilçay: Tüm anneler adına: Hiç bir şey gencecik çocukların hayallerini, sedalarını, umutlarını öldüremez. Hiçbir şey anaların yıllarca el bebek gül bebek büyüttüğü evlatlarının ölüm haberiyle ölümüne ortak olamaz.

15/35

Barış Arduç: Ateş düştüğü yeri değil bütün memleketi yakıyor. Gencecik hayatlar ... Ülke olarak başımız sağolsun.

16/35

Cansu Tosun: Sadece birer misafir olduğumuz bu evrende savaşmaktan yorulmadınız mı! cenneti yaratmak varken NEDEN cehennemi seçiyorsunuz...

17/35

Ayşegül Aldinç: O kadar büyük ki nefretim, küfrü de laneti de içimden ederim. Dağ gibi canım çocukların kurbanlığının şehadetine başımız sağ değil. Sabır.

18/35

Melisa Sözen: Dün Bugün yarın, yarından sonraki gün. Nefes aldığımız her güne yeni bir siyah! Yetmedi mi ? Göz göre göre ölüyoruz. Başkalarının nefretine birbirimizi kurban ediyoruz.

19/35

Nilüfer: Kaç şehidimiz var, neden bilmiyoruz?

20/35

ALP KIRŞAN Günaydın demek isterdim, yüreğim kan ağlıyor, dokunsalar patlayacağım, mekanları cennet olsun aslan kardeşlerimin.

21/35

ALİŞAN Allah rahmet eylesin. Tüm şehitlerimizin ailelerine sabırlar diliyorum. Yeter diyorum artık yeter.

22/35

MERVE BÜYÜKSARAÇ Şuan o şehitlerin anneleri babaları sessizce ağlamıyorlar.

23/35

ECE ERKEN Gün yine aydın değilmiş. 9 şehit. 9 kardeşimizi kaybetmişiz. Başımız sağ olsun Türkiyem!

24/35

IŞIN KARACA Sabah üçte uyanıp okuduğum haberin korkunçluğuna inanmıyorum! 9 şehit. Allahım sen o analara sabır ver.

25/35

HİLAL CEBECİ Ben yeni uyandım şehitlerimizden haberim yoktu:( Bu dünya gerçekten çekilmez bir hal aldı. Kardeşlerimiz huzur içinde yatsın.

26/35

MESUT YAR Uyansam ne olur ki? Yangın yeri yangın!

27/35

SABA TÜMER Tam mutlu haftalar dileyecektim ki 9 şehit haberini okudum ve boğazım düğümlendi yine! Yazık artık bu analara, evlatlara.

28/35

EROL KÖSE Yine terör yine şehit , artık sözün bittiği yer. Devletimizden daha güçlü hamleler bekliyoruz.

29/35

SEDA ÖNDER Uyanmaz olaydım.

30/35

Kıvanç Tatlıtuğ Artık yeni bir güne başlamak hiç içimden gelmiyor. Hep bir korku, hep bir endişe, bugün ne olacak? Daha kaç kardeşimizi şehit vereceğiz? Daha kaç ateş düştüğü yeri yakacak? Bugün hangi ailelerin hayatı bir daha hiç aydınlanmamak üzere kararacak diye.. Ben de bir ana babanın evladıyım, benim de kardeşlerim, yeğenlerim var, bu vatanın topraklarında yaşayan, şehitlerimizle aynı yaşlarda.. Artık hiç birimizin bu acıyı bir kez daha yaşamasını, tek bir kayıp daha vermesini istemiyorum.. Gözü yaşlı ülkem'in BAŞI SAĞOLSUN.. Bütün şehitlerimize Allahtan rahmet, analarımıza, babalarımıza, ve geride bıraktıkları tüm "CAN" lara sonsuz sabırlar diliyorum.."

31/35

Şenol Güneş Acımız çok büyük çünkü uzun zamandır devam eden terör olayları doruk noktaya çıktı. Evlatlarımızı, kardeşlerimizi kaybettik.

32/35

Antrenman öncesinde saygı duruşunda bulunduk. Tabi bunun bir formalite görüntüsü var. Acımız çok büyük çünkü uzun zamandır devam eden terör olayları dün doruk noktaya çıktı. Evlatlarımızı, kardeşlerimizi kaybettik. Onlara Allah'tan rahmet, ailelerine ve Türkiye'ye başsağlığı diliyoruz. İnsanların hiç ölmediği, ırk, din, dil ayrımı olmadan mutlu bir şekilde yaşayacağı bir dünya ve Türkiye istiyoruz. Bizim kimseyle bir derdimiz yok ama maalesef ülkemizde giderek gerginlikler, terör artmakta...

33/35

Demet Akalın Artık yeter!! Bizim içimiz soğumuyor. Hiçbir vatan evladı ölmesin artık, yeter! Yaşama sevincimiz her gün kursağımızda kalıyor! Allah ailelerine sabır versin. Gidene rahmet, kalanlara acı" i

34/35

Felipe Melo Türkiye’den ayrılsam da bütün gelişmeleri üzülerek takip ediyorum. Benim ve ailemin duaları hep sizinle, başımız sağolsun

35/35