Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Yılbaşı ekranı

HOŞGELDİN 2011 TV kanalları yeni yılı coşkuyla karşılıyor. Kanallar ünlü isimlerin katıldığı özel yayınlarla yılbaşı gecenize renk katacak.

1/18

BEYAZ SHOW'UN BOMBALARI “Çok Güzel Hareketler Bunlar”ın özel bölümüyle başlayacak olan Kanal D eğlencesi, “Beyaz Show”la devam edecek

2/18

Beyazıt Öztürk’ün yeni yıl bombaları ise Ebru Gündeş, Serdar Ortaç ve Beşiktaş’ın eski futbolcusu Pascal Nouma...

3/18

VICTIRIA'S SECRET Victoria’s Secret’in gelenek sel moda gösterisi bu yıl üç kanalda, CNBC-e, e2 ve Fashion TV’de ekrana geliyor. Firmanın “Melekler” adıyla anılan modelle ri, milyonlarca dolar değerindeki kostümleriyle yine unutulmaz bir sahne şovuna imza atıyor.

4/18

Katy Perry’nin katılımıyla daha da renkli hale gelen şov saat 00.00’da CNBC-e ve Fashion TV, 01.00’de ise e2’de yayınlanacak.

5/18

YILBAŞI KEYFİ CNN Türk’ün yılbaşı eğlencesi, saat 20.00’deki “Haber Toplantısı”yla başlıyor. Programda Yavuz Oğhan’ın yönetiminde Aslı Öymen, Ferhat Boratav, Yalım Eralp, Emin Çapa, Nebil Evren gibi CNN Türk’ün başarılı habercileri, ünlü isimler; Metin Akpınar, Beyazıt Öztürk, Pascal Nouma, Işın Karaca, Başak Sayan, şafak Sezer, Hakan Kırkoğlu, Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu ile bir araya geliyor.

6/18

Saba Tümer ise saat deki “Bu Gece”nin yılbaşı özel bölümünde Sinan Akçıl, Ferhat Göçer, Ziynet Sali, Hande Yener, Bengü ve Meyra’yı ağırlıyor. Saat 02.10’da ünlü dans topluluğu Cirque Du Soleil’in gösterisi ekrana geliyor.

7/18

YILDIZLAR GEÇİDİ TRT’nin yılbaşı eğlencesi Kadir Çöpdemir ve Öykü Serter’in sunumuyla saat 19.55’den itibaren ekrana geliyor. Özel yayına Mustafa Ceceli, Sıla, Kubat, şevval Sam, Hüsnü şenlendirici ve Mahşer-i Cümbüş konuk oluyor.

8/18

ATV'DE YILBAŞI Atv yeni yılı sevilen dizileri Çocuklar Duymasın ve Yahşi Cazibe'nin özel bölümleriyle karşılıyor...

9/18

ÇOCUKLAR DUYMASIN Yeni yıla, çocuklarıyla birlikte girmeyi hayal eden Haluk ve Meltem baş başa bir yılbaşı geçirmek zorunda kalır. Tombala oynamaya Herkes birbirinden renkli yılbaşı planları yapar. Ancak gelişen olaylar Haluk ile Meltem’in yılbaşı planlarını altüst eder.karar veren çifti heyecanlı bir son beklemektedir. 20.00

10/18

YAHŞİ CAZİBE Kemal, Simge’yi yeni yıla evde girmeye ikna etmiştir. Kocasıyla geçireceği ilk yılbaşının heyecanı içindeki Cazibe ise Simge’nin gece 12’de Kemal’i öpme planlarını engellemenin peşine düşmüştür. Peker Pekmez yılbaşı gecesini fırsat bilir ve türlü kılıklarda Kemaller’in evine sızmaya çalışır. 23.00

11/18

ASENA YENİ İMAJIYLA EKRANDA Türk Malı’nın özel bölümüne imajını yenileyen dansöz Asena konuk oluyor... Erman orgunun başında yılbaşı konseri vermektedir. Ancak sahneye çıkan dansöz, bütün ilgiyi üzerine çeker. Erman bu duruma çok öfkelenir. 20.00

12/18

KOMİK TİPLEMELER Usta tiyatrocu Yasemin Yalçın, “Yasemince Yılbaşı Özel” programında birbirinden komik tiplemelerle izleyici karşısına çıkacak. 20.15

13/18

DUYGUSAL ŞARKILAR Volkan Konak yılbaşı gecesi Show TV ekranlarında olacak. Eski ve yeni şarkılarını söyleyerek unutulmaz bir gece yaşatacak olan Konak, izleyicileri müziğe ve aşka doyuracak. 22.00

14/18

ALTIN DÜETLER NTV, Berlin Filarmoni Orkestrası’nın geleneksel yıla veda konserini saat 18.15’te ekrana getirecek.

15/18

Saat 20.00’deki “Altın Düetler” özel yayınında ise Kibariye-Duman, Gülden Karaböcek- Ferhat Göçer, Deniz Seki-Müslüm Gürses, Gülben Ergen-Soner Sarıkabadayı, şevval Sam-Nev, Zerrin Özer-Kubat, Burcu Güneş,-Selami şahin, Erol Evgin-Gripin ve Yıldız Tilbe-Feridun Düzağaç şarkılarını birlikte söyleyecek.

16/18

MÜZİK ŞÖLENİ tv8’de yılbaşı eğlencesi, saat 21.15’te Nükhet Duru ve Atilla Saral’ın sunduğu “Neşeli Yıllar Partisi” ile başlıyor. ıkili programda Zerrin Özer’i ağırlıyor. Oktay Kaynarca ve Zara’nın sunduğu “Yılbaşı Sefası”na Müslüm Gürses konuk oluyor. “Yılbaşını Sevsinler”de Nihal Yalçın ve Özgür Çakıt, Okan Bayülgen, Bedük, Haluk Şahin ve Asena’yı konuk ediyor.

17/18

2010'UN EN İYİ 50 VİDEOSU MTV Türkiye’nin saat 19.00’da başlayacak özel yayınında 2010 yılının yerli ve yabancı en iyi 50 videosundan geri sayım yapılacak. Saat tam 00.00’ı gösterdiğinde 2011 yılına listenin bir numarasıyla girilecek.

18/18