Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Yıldız Teknik Üniversitesi 2014'ün en iyilerini seçti

Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileri, 2014’ün “en iyilerini” seçti. Ödül töreni, iş, sanat ve basın dünyasının önde gelen isimlerini buluşturdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü öğrencileri tarafından düzenlenen Yılın Yıldızları Ödül Töreni’nin 13’üncüsü, önceki akşam üniversitenin Davutpaşa kampüsünde gerçekleşti. Sunuculuğunu Jess Molho’nun yaptığı törende, 5 bin öğrencinin oylarıyla belirlenen “2014 yılının en iyileri”ne ödülleri verildi. İş, sanat ve basın dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getiren gecede 32 kategoride ödül dağıtıldı.

1/17

Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, “yılın en beğenilen işkadını” seçildi. Ödülünü üniversite rektörü İsmail Yüksek’in elinden alan Yalçındağ, yaptığı konuşmada “Bu ödülü beni iş hayatında yetiştiren ve yol açan anne ve babam, hep destek olan eşim ve oğullarım, ailemdeki ve Türkiye’deki çalışan kadınlar adına alıyorum.” dedi.

2/17

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu Kenan İmirzalıoğlu, “en beğenilen erkek dizi oyuncusu” ödülünü almak üzere sahneye çıktığında öğrencileri “Sevgili okuldaşlarım” diye selamladı.

3/17

İmirzalıoğlu, ödülü 1993 yılında Matematik bölümünden mezun olan arkadaşları ve hocaları adına aldığını söyledi ve ekledi: “Burada hatıralar canlandı. Öğrencilik her zaman keyiflidir. Bunun tadını çıkarın.”

4/17

İkinci ödül Sıla, ikinci kez Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından “en beğenilen kadın şarkıcı” seçildi.

5/17

Kendinle dalga geç “Unutursam Fısılda” filmindeki rolüyle ödül kazanan Kerem Bürsin, büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

6/17

Genç oyuncu, “Beyaz Show”da yayınlanan, konuşma tarzıyla ilgili skeç hatırlatıldığında da “Çekerken çok eğlendik.

7/17

İnsanın kendisiyle dalga geçmesi lazım” dedi. Bürsin, “Kadın hayranlarınızın ilgisine alışabildiniz mi?” sorusuna ise şöyle yanıt verdi: “ Bazen bir şey sorduklarında arkama dönüp bakıyorum bana mı söylüyorlar diye. Henüz alışamadım ama alışmaya çalışıyorum.”

8/17

Demet Evgar, “en iyi kadın tiyatrocu” ödülünü kazandı.

9/17

Demet Evgar

10/17

İsmail Yüksek - Hüsnü Özyeğin, “en beğenilen işadamı” ödülünü aldı.

11/17

“Profesyonel” adlı oyun “tiyatro” dalında ödül kazandı. Ödülü ekip adına Yetkin Dikinciler aldı.

12/17

“Profesyonel” adlı oyun

13/17

Ahmet ve Murat'a sesleniyorum Yılın en beğenilen dizisi seçilen “Kardeş Payı”nın ödülünü dizi ekibi adına Seda Bakan aldı.

14/17

Bakan, dizinin başrol oyuncuları Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in “kız meselesi” nedeniyle kavga ettikleri iddiasına şöyle yanıt verdi: “Hiç alakası yok. Araları çok iyi. Buradan kendilerine sesleniyorum; aranıza beni de alın!”

15/17

Okan Yalabık, “en iyi erkek tiyatrocu” ödülüne layık görüldü.

16/17

Okan Yalabık, “en iyi erkek tiyatrocu” ödülüne layık görüldü.

17/17