Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Yurdum insanı

ŞAKACILAR, TABELADA BİRKAÇ HARFİ SİLİNCE...

1/30

HER YERDE SEN... Konya Beyşehir'e bağlı Karaali Beldesi'nde fanatik Fenerbahçe taraftarı, takımına olan sevgisini böyle ilan etmiş. Öyle ki Karadayı ailesi, beslediği koçların boynuzlarını bile sarı-lacivert renklere boyamış.

2/30

KIŞLIK KONUM Batmanlı bir vatandaşımızın, motosikletine çadır giydirerek kendisine kışlık bir araç üretmiş

3/30

FİLİPİLİNLİ'NİN BİTTİĞİ AN! ‘Sağlıklı toplum için üreme sağlığı’ projesi için Muş'a gelen Filipinli AB uzmanı, konu hakkında kendisinden daha uzman biriyle karşılaştı. 4 eşinden 42 çocuğu olan 60 yaşındaki Nevzat Demir'le tanışan Filipinli'nin ilk tepkisi şu oldu: "Şoktayım, biraz yalnız kalmam lazım"

4/30

SÜSLENMİŞ PÜSLENMİŞ SAHİBİNİ BEKLİYOR

5/30

6/30

"Bİ BAŞLAYALIM, YIKARIZ ELBET!" Bursa'da Büyükşehir Belediyesi'nin kamulaştırmaya gittiği bölgede henüz yıkımı yapılamayan bir ev, asfaltın ortasında ilginç bir görüntü oluşturdu.

7/30

HERŞEYİ İŞE YARIYOR: ETİ, SÜTÜ, GAZI! Zonguldak Ereğli'ye bağlı Süleymanbeyler Köyü'nde yaşayan Recep Günaydın, hayvan gübresinden elde ettiği metan gazıyla "tüp gaz" ihtiyacını gideriyor.

8/30

DÜNYAYI KURTARAN ADAMIN ENİŞTESİ! Antalya'da kanala düşen inek için herkes seferber oldu. Ancak gururlu zafer pozunu vermek yukarıdaki beyefendiye kısmet oldu...

9/30

MOR BAYRAK ŞAŞIRTTI! Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Aladdin Tepesi'ne çiçeklerle yapılan mor renkteki Türk Bayrağı figürü görenleri şaşırtıyor. Yetkililer "figürde ay ve yıldızı ön plana çıkarmayı hedefledik" diyor.

10/30

MOBİL KEBAPÇIZonguldak Gökçebey'de İrfan Ergenç adlı girişimci, satın aldığı minibüsü yeniden dizayn ettirerek kebapçıya çevirdi. Yatırım yapınca işleri de arttı.

11/30

MOLADA FUTBOL KEYFİ, HEM DE HAVADAR! Fotoğraf, Sivasspor için yapımına başlanan yeni tesislerden. Kapalı saha inşaatında çalışan bir işçi, zaman buldukça kırmızı-beyazlı takımın antrenmanlarını izliyor...

12/30

DOKTOR 'DANA ETİ YE' DEDİ, 11. KATA AHIR KURDU Doktorun dana etiyle beslen dediği emekli öğretmen, kasaba para yetiştiremeyince evinin terasına ahır yaptı...

13/30

ALKOL DUVARINA ÇARPTI! Elektrik direğine çarpan alkollü sürücü, kurtarılırken sızdı...

14/30

ROMANTİZM DORUKTA!- Rize- Trabzon karayolunda yer alan üst geçitteki otomobili görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Otomobil sürücüsünün, yanındaki kız arkadaşıyla birlikte üst geçit üzerinden güneşin batışını izlediği öğrenildi. Bu arada romantik aşığa 49 YTL ceza kesildi.

15/30

SADECE DOKUMAK YETMİYOR Aksaray'ın Sultanhanı Beldesi'nde hummalı bir çalışma var. Dünyaca ünlü halıları eskitmek için türlü işlemler yapılıyor. Avrupa'ya ihraç edilecek el dokuması halılar, ahırlarda hayvanların altına seriliyor, hayvan dışkısı ve idrarıyla eskitiliyor. Daha sonra toprağa gömülüyor, son olarak da peynir suyuna yatırılıyor. Sahibine ulaşmadan önce de bir güzel temizleniyor

16/30

ONUN SEVİNCİ BAMBAŞKA Ordu'da kanser nedeniyle 2 memesi alınan, rahmi de alınacakken sahibinin "bir şans verelim" diyerek operasyona karşı çıktığı İspanyol Cocker cinsi köpek, bir batında 10 yavru doğurdu

17/30

TRİBÜN İÇİN POZ VER! Sivas'ta bir fotoğraf stüdyosu ilginç bir kampanya başlattı. 10 YTL'lik alışveriş yapanlara, Sivasspor - Ankaragücü maçı bileti bedava!

18/30

19/30

'HANIM BUGÜN GÜNEŞ İYİ, Bİ KURUFASÜLYE YAPSAN' Yemek pişirmek için en doğal yöntem bulundu. Yozgat Sorgun'a bağlı Şahmuratlı KKöyü'nde güneş ocaklarında pişen kurufasülyenin tadına doyum olmuyor...

20/30

HER ŞEY GÜZEL BİR ŞARKININ ÇALMASIYLA BAŞLADI Yolculuk sırasında oyun havası çalınca arabayı kenara çekip oynayanların haberinin üzerinden birkaç yıl geçmedi ki benzer bir haber Edirne'den geldi. Birkaç kafadar seyir halindeki otomobilde 'alem' yaparken güzel bir şarkı çalmaya başladı. Gençler gaza gelip şişe tokuşturmaya kalkınca da otomobillerini Tunca nehrinin kenarına asılı buldu

21/30

'TAKI'ntılıyız! Gelin ve damadın içinde bulunduğu otomobil trafik kazası yaptı. Gelin ve damat hafif yaralanırken olay yerine gelen akrabalar, etrafa saçılan takıları toplama telaşına düştü.

22/30

SEYAHATTE YENİ BİR KONFOR ANLAYIŞI Fotoğraf Şanlıurfa'dan.

23/30

BAŞIMIZA 'TAŞ' YAĞABİLİR! Fotoğraf Zonguldak-Ankara karayolundan. Ani bir frende neler olabileceğini yazmak istemiyoruz!

24/30

KIZ YURDUNDA ÇIPLAK MİSAFİR! Evet haber şaka değil, gerçek! Kütahya'da polise şu ihbar geldi: "Kız öğrenci yurdunda 'çıplak erkek' görüldü." Yapılan operasyonda 31 yaşındaki erkek yurt binasında çıplak dolaşırken yakalandı!

25/30

KEDİLERİN AYAĞINI YERDEN KESMİŞ! İzmirli hayvansever Orhan Sesigürün, Anadol marka kamyonetini mahallenin kedilerine tahsis etmiş.Sıcacık yuvalarında kediler oldukça mutlu görünüyor...

26/30

BARDAĞIN ÖBÜR TARAFINDAN BAKMAK... Şanlıurfa'da otoyolda devrilen tankerden sızan benzin, köylülerin ve yoldan geçenlerin talanına uğradı. Devrilen kamyonuna bakan şoför İbrahim Halil Ay bu durumu, "Yere akacağına, bari birilerine yarasın" diyerek karşıladı.

27/30

SEYYAR OTEL İnebolu limanında avlanan balıkçılar, 'sıcak yatağımıza hasret yaşayacağımıza, kendimiz için bişeyler yapalım' diye düşünmüşler ve eski bir otobüsü yatakhaneye çevirmişler. Biraz sıkışık olmuş ama dertlerine derman olmuş!

28/30

POLİSLERE EĞİLEREK SELAM VEREN KAMYON Malatya'da aşırı yüklenmiş ve neredeyse devrilmek üzere olan kamyon, görenlerin yüreğini ağzına getirdi. Durumu gören trafik ekiplerinin kamyona müdahale etmemesi ise söze gerek bırakmadı...

29/30

ALLAH TUTTUĞUNUZU KEMİK ETSİN! Ahmet Bey, insanların hayvan sevgisine dikkat çekmek amacıyla ‘Görkem’ adını verdiği kurt köpeğini, önüne ‘Kemik için yardım, teşekkürler’ yazılı döviz bırakıp dilendirdi, azı vatandaşların, “Bir köpeğe bakamıyorsun, dilendiriyorsun. Yazıklar olsun sana” şeklindeki tepkileriyle karşılaştı.

30/30