Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Milyonerlerin çılgın alışverişleri

Eve özel acil servis Hastanelerde uzun kuyruklar beklemek istemeyen süper zenginlerden bazıları evlerine acil servis yaptırıyor. Acil servisin maliyetinin 1 milyon doları bulduğu ifade ediliyor.

1/8

Derin deniz denizaltısı Milyarder yönetmen James Cameron tek kişilik deniz altısıyla okyanusların en derinlerine indi.

2/8

Servet terapisi Bazı süper zenginler çok fazla paranın getirdiği dertlerinden kurtulabilmek için terapistlere para ödüyorlar

3/8

Lüks kıyamet günü sığınağı Soğuk savaş döneminde olası bir savaş durumunda korunabilmek için süper lüks sığınaklar yaptıran zenginlerin olduğu belirtiliyor.

4/8

Kalkan el çantası Birçok süper zengin kendilerini ve eşyalarını koruyabilmek için mermilere dayanıklı çantalar alıyor.

5/8

Mutfakta ATM Para çekebilmek için ATM aramak zorunda olmaktan korkan NBA yıldızı DeShawn Stevenson, evinin mutfağına kendisine özel bir makine koydurdu.

6/8

Dev özel uçak Uçağa binmek için uzun kuyruklar beklemek istemeyen süper zenginlerin çoğu kendi uçaklarına sahip. Ama Rus oligark Alisher Usmanov servetiyle kendisine Avrupa'nın en büyük özel jetini aldı.

7/8

Paradan uçak yapmak Zenginler paralarını dışarı atabiliyor ama bunu gerçek anlamıyla yapanlar da var. Rus milyoner Pavel Durov binlerce rubleyi uçak yapıp uçurmayı en büyük hobilerinden biri olarak gösteriyor.

8/8