Euro
14.009
4.02%
Dolar
12.369
3.08%
Altın
712.88
3.27%
Borsa
1.776
-2.35%
Bitcoin
692.594
-2.18%
15ºC
İstanbul
Hafif yağmur 15 C

  Bakan Çelik demokrasi nöbetine katıldı

  Bakan Faruk Çelik, darbelere asla izin vermeyeceklerini ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı yedirmeyeceklerini söyledi.
  • DHA
  • 24.07.2016 - 09:18
  Bakan Çelik demokrasi nöbetine katıldı

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Bursa Valisi İzzettin Küçük ile birlikte Şanlıurfa’daki 'Demokrasi nöbetine' katıldı.

  ALÇAKÇA PLAN YAPTILAR

  Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın öldürülmesi konusunda planlar yapıldığını ifade eden Bakan Çelik, "Milletimiz tarafından seçilen Cumhurbaşkanımızın öldürülmesi ve yok edilmesi ile ilgili olmadık alçakça planlar yaptılar. Alçakça planları ancak alçaklar yapar. Utanmazlar. Canlarını Yunan adalarına kaçarak kurtarmaya çalıştılar. Kurtulamayacaklar bunun hesabını Şanlıurfalılar soracaktır" dedi.

  Bakan Çelik demokrasi nöbetine katıldı #1

  "TAYYİP ERDOĞAN'I YEDİRMEYİZ

  Adnan Menderes, Turgut Özal ve Muhsin Yazıcıoğlu’nun halkın gönlünden koparıldığına dikkat çeken Bakan Çelik, şöyle dedi: "Siz Menderesi alıp bu milletin gönlünden götürdünüz idam ettiniz. Siz rahmetli Özal’ı da şu memleketin sorunlarına neşter atayım diye uğraşırken aldınız götürdünüz. Siz Muhsin Yazıcıoğlu’nu da belki alıp götürdünüz. Bunlar araştırılıp çıkarılacak bunu bilemiyorum. Bu memlekete kim çivi çakmaya çalışmışsa onlarla uğraştınız. Onları alıp götürdünüz. 'Bu kadar şeyi yaptık Tayip Erdoğan’ı da yeriz' dediniz, yedirmeyiz. Hesabı yapamadılar bu liderin ciğerini yüreğinin Şanlıurfa’ya bağlılığını ülkeye bağlılığını hesap edemediler. Hepimiz görevimizin başındayız. Ölümse ölüm. Vız gelir tırıs gider. İhanet şebekeleri, ihanet çeteleri ise ne yazık ki ordularımızın ve güvenlik güçlerimizin içerisine sızmış ve ihanetini gerçekleştiriyor. Biz bunlara Mehmetçik diyebilir miyiz? İhanet şebekesine diyemeyiz. Bunlara bu vatanın evlatları,insan diyebilir miyiz ? O zaman bunlar hayvan. Vallahi değil ben Gıda, Tarım ve Hayvancılık bakanıyım eğer bunlara hayvan dersek hayvana büyük bir hakaret olur. Hayvanların kimlere zararı var, faydadan başka neyi var. Maalesef ihanetin en büyüğünü gerçekleştirdiler. Türkiye olarak bir çok düşman gördük ama inanın ama böyle bir düşman Türkiye tarafından görülmedi. Rüyalarımızda bile böyle bir şey görsek inanmazdık. Siz kimin uşağınız kimin çıkıp söyleyin kime uşaklık yapıyorsunuz. Burada yaşanan 30 yıllık terör olaylarının içerisinde bu şerefsizlerin payı nedir bunlar ortaya çıkacaktır Allah’ın izniyle."

  Bakan Çelik demokrasi nöbetine katıldı #2


  Bakan Çelik demokrasi nöbetine katıldı #3

  Bakan Çelik demokrasi nöbetine katıldı #4

  Bakan Çelik demokrasi nöbetine katıldı #5

  Bakan Çelik demokrasi nöbetine katıldı #6

  Bakan Çelik demokrasi nöbetine katıldı #7

  Bakan Çelik demokrasi nöbetine katıldı #8

  Bakan Çelik demokrasi nöbetine katıldı #9

  Bakan Çelik demokrasi nöbetine katıldı #10

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir