Euro
10.1402
0.81%
Dolar
8.6468
1.42%
Altın
487.98
1.55%
Borsa
1.419
0.1%
Bitcoin
418.945
2.71%
21ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 21 C
  Cübbeli Ahmet: Bunlar cehennem köpekleridir İZLE

  Cübbeli Ahmet: Bunlar cehennem köpekleridir İZLE

  IŞİD'e en sert tepki Cübbeli Ahmet Hoca'dan geldi. Cübbeli Ahmet, "Bunlar çok büyük namussuz şerefsizdir" diyerek eleştirilerde bulundu.
  • 24.06.2014 - 12:03

  Cübbeli Ahmet: Bunlar cehennem köpekleridir İZLE #1

  Musul'u ele geçiren, Bağdat'ı kuşatan ve Türkiye'nin Musul Başkonsolosu ve diplomatlarını rehin alan terör örgütü IŞİD'e en sert tepki Cübbeli Ahmet Hoca'dan geldi. Ahmet Yesevi Sohbeti'ni bu konuya ayıran Cübbeli Ahmet Hoca herkesi uyardı ve "Bunlara cihat yapıyorlar diyerek destek verenler cehennemliktir" dedi.

  Cübbeli Ahmet: Bunlar cehennem köpekleridir İZLE

  ''BÖYLE BİR ŞEY HANGİ KİTAPTA VAR''

  "Şimdi Irak eskisinden beter oldu. Zor bir durum. Nedir belli değil. Kıyamet alameti zuhur ediyor..Ne öldüren niye öldürdüğünü biliyor ne öldürülen niye öldürüldüğünü biliyor.. Yani böyle bir iş olabilir mi? Hiç ehli sünnet geleni geçeni tarayabilir mi. Müslümanım diyen müslümanı öldürebilir mi? Bu nasıl bir oyun, bu nasıl bir dolaptır? Tutuyorlar çapulcuları onları ordu yapıyorlar.. Bilmiyoruz tabi bu işte Şia'nın parmağı var diyorlar. İşte ehli sünnet böyle adamın kafasını keser, böyle yapar Avrupayı, gavurları korkutmak için yapıyorlar yani ehli sünnetten korksunlar, Şia'ya yol versinler  diye böyle bir şey duyuyorum..Yani böyle bir durum var; Adamın kafasını kesmişler top oynuyorlar. Böyle bir şey hangi kitapta var. Hangi kafire bile bunu yapmak revadır, hangi insana, hayvana böyle bir şey yapmak caizdir diye böyle bir kitapta var mı ya.."

  ''NEFRETLE LANETLİYORUZ''

  "Bu nasıl bir rezilliktir. Böyle bir sünnilik olur mu? Biz bunları nefretle lanetliyoruz. Nefretle lanetliyoruz, bırak ehli sünnet bunlar. Müslüman olamaz.. Böyle sokakta geçeni tara, sıraya dizerek tara, yak yık.. Böyle bir şey olamaz. Türbe düşmanları zaten. Sahabe-i kiramı kabirlerinden çıkardılar. Burdan duyuyoruz, Yahudi bile olsa, Hiristiyan bile olsa vatandaş ise sana karşı savaşmıyor, silah çekmemişse öldürürseniz cennet kokusunu alamazlar diyor Peygamber efendimiz.

  ''SURATLARINDA MEYMENET BİLE YOK''

  Sakalı uzatmışlar, suratlarında meymenet bile yok. Gelmiş Niğde'de askerimizi öldürdü. Bi de diyo ki sevap işledim bir gavuru öldürdüm. Sen askeri polisi öldürüyorsun gavurmuş.. Hepimizin çoluk çocuğu askere gidiyor. Böyle bir şey var mı?  Bütün dünyayı ehli sünnete düşman etmek için büyük bir oyun ile karşı karşıyayız.."

  ''BUNLAR CEHENNEM KÖPEKLERİDİR''

  Bunlar ehli sünnet olamaz, ehli sünnet karınca bile ezemez.. Sakın bunlara cihattır, mücahittir, şehittir diye düşünmeyin, samimi söylüyorum helak olursunuz.. O yolda ölürseniz helak olursunuz. Bunlar haricilerin devamıdır, bunlar cehennem köpekleridir.

  ''BUNLAR ÇOK BÜYÜK NAMUSSUZ VE ŞEREFSİZDİRLER"

  Bunlar, Hz. Ali'yi bile Allah rızası için öldüren haricilerin devamıdır. Bunlar tekfircidirler. En büyük özelliği hemen kafir damgası yapıştırmaktır. Bunlar çok büyük namussuz ve şerefsizdiler, bunlarda ırz diye birşey yoktur. Milletin karısını kızını cariye diye görürler. Biz mücahitiz biz bu yoldayız diyerek her şeyi yapıyorlar.."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir