Dolar
7.5555
0.1166%
Euro
8.9623
0.0938%
Altın
1950.56
0.3276%
Borsa
1111.96
0.117%
G. Altın
473.93
0.468%
Bitcoin
82990.94
0.4052%
22ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 22 C
  Cumhurbaşkanı Erdoğan Beştepe'de vatandaşlarla buluştu

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Beştepe'de vatandaşlarla buluştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "demokrasi nöbeti" eylemlerinin son gününde, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden vatandaşlara hitap etti.
  • Haber Merkezi
  • 10.08.2016 - 23:05

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hitabından önce, Başbakan Binali Yıldırım, bir konuşma yaptı.

  BAŞBAKAN YILDIRIM: İŞTE MİLLET İŞTE DEMOKRASİ

  "İşte millet, işte demokrasi, muhteşem bir tablo. Bu aziz millet Türkiye’nin geleceğini, ay yıldızlı bayrağı namertlere çiğnetmedi. 5 Temmuz gecesi çok temiz bir imtihandan geçtik. Halkımız işgale geçit vermedi.Hain kalkışmaya cevabı sizler verdiniz. O gece millet nasıl olur tüm dünyaya gösterdiniz. FETÖ’cü katillere dersini verdiniz."

  Başbakan Yıldırım: Darbeciler kaybetti Türkiye kazandı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Beştepe de vatandaşlarla buluştu #1

  "Darbeciler kaybetti, Türkiye kazandı, millet kazandı, hukuk devleti kazandı. FETÖ gelecek ve hesap verecek. Bunun hesabını sormazsak, şehitlerimizin arkasında bıraktıklarının yüzüne nasıl bakarız. Darbeyi birlikte püskürttük, kenetlendik. Bundan sonra daha da kenetlenmeliyiz. Bu uzlaşma iklimini sürdürmeye kararlıyız."

  Milletin evi Beştepe'de son kez demokrasi nöbeti

  CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN KONUŞMASI

  Ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşlara hitap etti.

  "Sadece Türkiye'nin değil, gönüllerin başkenti Ankara'dan tüm vatandaşlarımı selamlıyorum. Bizler asla hiçbir beşeri gücün önünde eğilmedik, eğilmeyiz. Sadece Rabbimizin huzurunda rükuda eğiliriz."

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Beştepe de vatandaşlarla buluştu #2

  "DEMOKRASİMİZE HER GÜN SAHİP ÇIKACAĞIZ"

  "15 Temmuz Ankara’nın da kurtuluş günüdür. Halkımız darbecilerin heveslerini kursaklarında bıraktı. Pazar günü milletimiz Yenikapı’da bir destan yazdı. Demokrasinin yeni kapısı açıldı. Demokrasi nöbetlerinin finalini burada, Ankara’da yapalım istedik. Milletimiz hala meydanları bırakmak istemiyor. Demokrasimize her gün, her saat sahip çıkacağız. İhanetin nereden geleceği belli olmuyor."

  "ABD ER GEÇ TERCİHİNİ YAPACAK"

  "Onlar ihanet nöbetlerinde birer ikişer geberecekler. Bizler demokrasi nöbetleri ile yola devam edeceğiz. Ruhunu şeytana satmış Pensilvanya’daki şarlatanın peşinden gidenlerin sonu hüsrandır. Milletimiz 15 Temmuz’da sadece FETÖ’ye değil, benzer heveste olanlara da cevabını verdi. Er veya geç Amerika Birleşik Devletleri de tercihini yapacak: Ya FETO ya Türkiye. 85 koli dosya gönderdik. Bu şarlatanı herhalde, ABD daha fazla saklamayıp gönderecektir."

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Beştepe de vatandaşlarla buluştu #3

  "BUNLAR, ÖMER HALİSDEMİR'İ HESAP EDEMEDİLER"

  "Bunlar, Ömer Halisdemir gibi bir vatan evladının çıkıp kendilerini alınlarının ortasından vuracağını hesap edemedi. Bunların bütün hesap makinaları o gün kilitlendi. Tankların, namluların üzerine cesaretle gidenleri hesaplayamadılar. Şehitler tepesi boş değil, bunu hesap edemediler. Şehitler ölmez, vatan bölünmez."

  Erdoğan: Bunlar Ömer Halisdemir'i hesap edemediler

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Beştepe de vatandaşlarla buluştu #4

  KANDİL'E: GELECEĞİNİZ VARSA GÖRECEĞİNİZ DE VAR

  "Biz bunlara (FETÖ) terör örgütü dedikçe, silahsız terör örgütü olur mu dediler. Milletin silahlarını millete çevirerek dünyanın en alçak örgütü olduklarını kanıtladılar. Yıllarca mücadele ettiğimiz bu hain örgütün eline kan da bulaştı, ülkeye de millete de ihanet ettiler. Kandil’de birileri açıklama yapıyor, şehirlere ineceklermiş. Geleceğiniz varsa göreceğiniz de var."

  Erdoğan: PKK'sı, DAİŞ'i FETÖ'sü topunuz gelin

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Beştepe de vatandaşlarla buluştu #5

  İDAM TALEBİ

  "Halkımın talebini parlamentodakiler bir kenara koyamaz. Milletin talebini geri çeviremeyiz. Şimdi artık bu virgülü kaldırıyoruz, demokrasi nöbetlerine ara veriyoruz. Siz tarih yazdınız."

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: Demokrasi nöbetine virgül koyduk

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Beştepe de vatandaşlarla buluştu #6

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Beştepe de vatandaşlarla buluştu #7

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Beştepe de vatandaşlarla buluştu #8

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir