Petrol
99.92
2.59%
Euro
18.5243
0.59%
Dolar
17.9481
0.44%
Altın
1.032
0.23%
Borsa
2868
1.37%
Bitcoin
436.323
2.00%
27ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 27 C
  Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na röportaj tepkisi

  Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na röportaj tepkisi

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Alman medyasına verdiği röportajda Türkiye'de güvenliğin olmadığını söyleyen Kılıçdaroğlu'a yüklendi: Yazıklar olsun!
  • Haber Merkezi
  • 08.08.2017 - 16:03

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon'da vatandaşlara hitap etti. Gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yüklendi.

  Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na röportaj tepkisi VİDEO

  "ÇIKMIŞ BİR ALMAN DERGİSİNE.."

  Almanya'da yayın yapan Focus dergisine verdiği röportajda Türkiye'de can ve mal güvenliğinin olmadığını söyleyen CHP Lideri'ne seslenen Erdoğan, "Çıkmış bir Alman dergisine beyanatta bulunuyor. Yazıklar olsun..." dedi.

  Erdoğan dan Kılıçdaroğlu na röportaj tepkisi #1

  SENİN GÜVENLİĞİNİ KİM ALDI

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi: "Sosyal adalet bizde var , onun gereğini yapıyoruz. Sözde adalet yürüyüşü yapıyor. Çıkmış bir Alman dergisine beyanatta bulunuyor. Yazıklar olsun.

  Ankara'dan çıktın İstanbul'a kadar yürüdün senin güvenliğini kim aldı. O kadar vatandaşa zulmettin, güvenliğini kim aldı? Bu hükümet aldı ya.

  Erdoğan dan Kılıçdaroğlu na röportaj tepkisi #2

  İZMİR'E BAK SEN

  Hala sözde adalet derken, senin İzmir Büyükşehir Belediyende grevler var. Orada işçiler adalet arıyor, sen orayı bir hallet de ondan sonra adaleti konuşalım. Adalet, duygusal değildir. Adalet, hissi değildir. Adalet, yürek ister, yürek ve adalet sorumluluk ister. Biz bununla bu yoldayız. FETÖ'cüyü, PKK'yı, DEAŞ'ı korumak için sözde adalet yürüyüşü yapıyorsan yazıklar olsun sana. Hastayım diye yargı onları bıraktı, hasta olan yürüyor nasıl oluyor bu iş. Bunları iyi tanıyalım."


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir