Euro
10.0341
-0.04%
Dolar
8.2707
-0.02%
Altın
488.78
0.82%
Borsa
1.461
1.36%
Bitcoin
468.911
-2.66%
13ºC
İstanbul
Açık 13 C

  Fetih kutlamaları 6 farklı dilde izlenebilecek

  İstanbul'daki etkinlikleri 6 farklı dilde izlemeye olanak sağlayan İBB Simultane Uygulaması, fetih şöleniyle hayata geçiyor.
  • 29.05.2016 - 14:21
  Fetih kutlamaları 6 farklı dilde izlenebilecek

  fetih

  Bilgi teknolojilerini kent yaşamını daha konforlu hale getirilmesi için etkin bir biçimde kullanan İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından geliştirilen İBB Simultane Uygulaması, Fetih 1453 Kutlamaları ile hayata geçiriliyor.

  İBB Simultane Uygulaması, dünyanın odak şehirleri arasında yerini alan İstanbul'da gerçekleştirilen uluslararası etkinliklerde, yabancı konuklara büyük kolaylık sağlaması açısından önemli.

  6 FARKLI DİL SEÇENEĞİ

  İBB Simultane Uygulaması, uluslararası çapta organizasyonları takip etmek isteyen konuklara, dinleme ve izleme seçenekleri ile büyük kolaylık sağlayacak. İBB Simultane Uygulamasını bilgisayarına, tabletine veya telefonuna indiren kullanıcılar 6 farklı dilde organizasyonu takip edebilecek.

  İLK KEZ YENİKAPI'DA UYGULANACAK

  Bugün Yenikapı'da gerçekleştirilecek Fetih kutlamalarında ilk kez kullanılacak olan uygulamayı, akıllı telefon kullanıcıları (https://link.ibb.gov.tr/simultane) linkinden kolaylıkla indirilebilecek.

  İBB SİMULTANE UYGULAMASI NEDİR?

  İBB Simultane uygulaması kullanıcıların etkinlik alanındaki simultane tercümeyi mobil ve web platformlarından canlı takip edebilmesine olanak veren inovatif bir platformdur.

  Kullanıcılar özel bir donanım ihtiyacı olmadan mobil cihazlarından ve her yerden yayına erişebilirler. Uygulama canlı yayının farklı dil seçenekleriyle erişimini desteklemektedir.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir