Euro
10.1241
-0.36%
Dolar
8.6268
-0.44%
Altın
492.41
0.17%
Borsa
1.386
-0.45%
Bitcoin
364.001
-3.18%
19ºC
İstanbul
Yer yer bulutlu 19 C
  Hülya Avşar'dan MHP Genel Sekreteri'ne sert cevap

  Hülya Avşar'dan MHP Genel Sekreteri'ne sert cevap

  Hülya Avşar, ülkücü Mustafa Pehlivanoğlu'nun hayatının anlatıldığı 'Veda Mektubu-Ankara Yazı' filminde rol alacak olmasına gelen tepkilere cevap verdi.
  • 04.03.2015 - 18:01

  Hülya Avşar dan MHP Genel Sekreteri ne sert cevap #1

  Oyuncu Hülya Avşar’ın askeri darbe döneminde idam edilen ülkücü Mustafa Pehlivanoğlu’nun hayatının anlatıldığı ’Veda Mektubu-Ankara Yazı’ filminde rol alacağı haberlerinin çıkması üzerine en sert tepki MHP'den gelmişti.

  "O SETİ BAŞINIZA YIKARIZ"

  Durumu "kötü niyetli bir yaklaşım" şeklinde değerlendiren MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, yaptığı açıklamada "Kimse Milliyetçi-Ülkücü hareketin değerleri üzerinden hesap yapmaya kalkmamalıdır. O setleri hesap sahiplerinin başına yıkarız, altından kalkamazlar. Herkes aklını başına alsın" demişti.

  "VELEV Kİ KÜRDÜM, SANA NE LAN"

  MHP'den yapılan açıklamalara oyuncu Hülya Avşar'dan cevap gecikmedi. Avşar, Büyükataman'a Hürriyet üzerinden verdiği sert cevapta şunları söyledi:

  "Velev ki bir partiye destek veriyorum.
  Velev ki Ello kızı Malakanım.
  Velev ki Hülya Avşarım.
  Velev ki Beşiktaşlıyım.
  Velev ki Kürdüm.
  Velev ki Türküm.

  Sana ne lan, seni araştırırsak neler çıkar kimbilir dibinden, ondan da banane. Bana Ello kızı Malakan diyerek bölücülük yapan, sanatımla kişiliğimi karıştıran, fikirlerime saygı duymayarak demokrasiye, özgürlüğe karşı olduğunu gösteren sen kimsen, ben bu filmde oynayacağım, siz de gelin engelleyin.

  "HADDİNİZİ BİLİN"

  32 yıllık sanat hayatımı, ne size ne de başka bir partiye göre yönlendirmeyeceğim. Şunu bilin ki Hülya Avşar kısacası sanat ve sanatçı partiler üstüdür. HADDİNİZİ BİLİN.

  Hele ki anneliğime laf söylerseniz, tek başıma bir kadın olarak sizinle başederim. Bekliyorum sete hem de arkama sizin gibi parti gücünü almadan ,tek bir kadın olarak."

  MHP Hülya Avşar'a o rol için tepki gösterdiHülya Avşar dan MHP Genel Sekreteri ne sert cevap #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir