Euro
10.4288
1.16%
Dolar
8.8674
1.2%
Altın
499.22
1.7%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
380.501
-2.54%
18ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 18 C

  İETT otobüsünde yüksek sesli müzik tartışması: 3 yaralı

  Eyüpsultan'da bir İETT otobüsünde başlayan, "yüksek sesle müzik dinleme" tartışması, bıçaklı kavgaya dönüştü. İki kardeşin bıçaklandığı kavgada, bıçaklayan kişi de darbedilerek yaralandı.
  • DHA
  • 24.01.2019 - 10:15
  • Güncelleme : 24.01.2019 - 10:15
  İETT otobüsünde yüksek sesli müzik tartışması: 3 yaralı

  İETT otobüsünde kardeşleri Mahmut Turan ve Mehmet Emin Turan'la yolculuk yapan Şerife Turan, ön koltukta oturan ve yüksek sesle müzik dinleyen Kamil Oğuz'u uyardı.

  İETT otobüsünde yüksek sesli müzik tartışması: 3 yaralı #1

  OTOBÜS DIŞINDA KAVGA

  İddiaya göre Oğuz, bu sırada elinde bulunan bıçakla Şerife Turan'ın üzerine yürüdü. Kardeşleri de araya girince tartışma otobüs dışına sıçradı.

  İETT otobüsünde yüksek sesli müzik tartışması: 3 yaralı #2

  Feshane Caddesi üzerinde ilerlerken otobüs içerisinde tartışmaya, otobüs şoförü de katıldı. Durağa yaklaştığında otobüsü durduran şoför, Kamil Oğuz'u aşağı indirmeye çalıştı. Bu sırada iddiaya göre Oğuz, otobüs şoförüne de, "Hepinizi doğrayacağım." diyerek tehditler savurdu.

   

  İETT otobüsünde yüksek sesli müzik tartışması: 3 yaralı #3

  İKİ KARDEŞ KOLTUK ALTINDAN BIÇAKLANDI

  Otobüsten inen 2 kardeş ile Kamil Oğuz'un tartışması, dışarda kavgaya dönüştü. Bu sırada olay yerinde bulunan sivil polis de kavgaya müdahale ederek, bıçağı Oğuz'un elinden aldı. Koltuk altlarından yaralanan iki kardeş ile darp sonucu yaralanan Kamil Oğuz, hastaneye kaldırıldı. 3 kardeş şikayetçi olurken, Oğuz ise ifadesi alındıktan sonra savcı talimatıyla serbest bırakıldı.


  İETT otobüsünde yüksek sesli müzik tartışması: 3 yaralı #4

  "KAVGAYI BİZ AYIRDIK, SİVİL POLİS GELDİ ADAMIN ELİNDEN BIÇAĞI ALDI"

  Görgü tanığı Beşir Gün, "Kavga otobüste başlamış, yaşlı olan müzik dinliyormuş gençler de 'Sesi biraz kısar mısın?' demiş. O da 'Ben de sizden rahatsız oluyorum, siz sessiz olun' demiş ve gençlere küfretmeye başlamış. Sonra da bıçağı çıkarıp ikisini de bıçaklamış. Sonra bıçaklayan adamı yakalayıp, dövdüler. O da darptan yaralandı. Kavgayı biz ayırdık, sivil polis geldi adamın elinden bıçağı aldı." diye konuştu.

  İETT otobüsünde yüksek sesli müzik tartışması: 3 yaralı #5

  Günün önemli gelişmeleri VİDEO

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir